d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania0" World Of Warcraft" Topic > Numai Pentru Jucatorii De Wow Si Wow+bc
Prev167891014Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Apr 4 2008 11:36am
Johny, daca ma uit aici http://wowjutsu.com/eu/anachronos/ unde e un clasament al guildelor de la tine de pe server, nu stiu daca e 100% update in ultimul timp a luat-o razna, vad un guild de la hoarda pe primul loc, iar in top 10 e cam 5-5.
Acum ca nu au gemuri la AH, probabil ca nu vor sa vanda sau nu au pe stoc. Nici noi nu cred ca am vandut vreodata gemuri.
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 4 2008 03:39pm
Quote (mmc01 @ Fri, 4 Apr 2008, 19:36)
Johny, daca ma uit aici http://wowjutsu.com/eu/anachronos/ unde e un clasament al guildelor de la tine de pe server, nu stiu daca e 100% update in ultimul timp a luat-o razna, vad un guild de la hoarda pe primul loc, iar in top 10 e cam 5-5.
Acum ca nu au gemuri la AH, probabil ca nu vor sa vanda sau nu au pe stoc. Nici noi nu cred ca am vandut vreodata gemuri.


da stiu Rebirth e o guilda foarte tare. un prieten de-al unui coleg de-al meu de liceu si fac era acolo si facea pvp. si-a luat omu titlu de merciless glad am impresia. oricum foarte tari aia, stiu.
dar nu aveam idee ca oamenii sunt asa de buni si in pve. habar nu am de astfel de situri smile.gif
poate ca sunt de pve ^^
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Apr 5 2008 11:22am
Pai pot sa faca si PvP in acelasi timp cu PvE, mai ales ca PvP iti ia mai putin timp, ma refer la arene iar cei care fac PvE high-end sunt foarte buni si la PvP. Site-ul ala a luat-o razna, inainte se updata la 2 zile cel mult, acum le-a trebuit cam 5-6 zile sa ne dea ultimul kill, plus ca noi suntem pe locul 3 pe server si aparem pe 1 smile.gif iar guilda care e pe 1 apare pe 3. S-au imbatat administratorii.
Member
Posts: 1,859
Joined: Feb 29 2008
Gold: 1.50
Apr 6 2008 11:19am
Ce pacat ca numi pot vinde contul de wow pe d2jsp sad.gif
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Apr 7 2008 09:08am
Am facut ieri in sfarsit Magisters' Terrace Heroic mode, o instanta foarte usoara, cred ca cea mai usoara dintre toate heroicele. Practic e free epics/badges.
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 7 2008 02:30pm
Quote (mmc01 @ Mon, 7 Apr 2008, 17:08)
Am facut ieri in sfarsit Magisters' Terrace Heroic mode, o instanta foarte usoara, cred ca cea mai usoara dintre toate heroicele. Practic e free epics/badges.


depinde cu ce char nene...daca faci cu shamanu si altii la fel atunci mersi tongue.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Apr 8 2008 02:55am
lvl 26 cu paladinul
am decis sa ma retrag temporar din guild - m-am enervat teribil aseara
asa ca o sa cresc singur momentan, cel putin cu paladinul
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 8 2008 05:09am
Quote (Serj_Tankian @ Tue, 8 Apr 2008, 10:55)
lvl 26 cu paladinul
am decis sa ma retrag temporar din guild - m-am enervat teribil aseara
asa ca o sa cresc singur momentan, cel putin cu paladinul


ce ???
care a fost treaba cu guilda ? de ce sa te retragi ?
nu m-am uitat nici ieri nici azi sa vad , dar macar zi-mi ce s-a intamplat te rog
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Apr 9 2008 02:30am
am inceput pe Grim Batol pvp un orc warlock
Anachronos a fost cazut aseara - nici nu m-am mai uitat sa vad daca a revenit

This post was edited by Serj_Tankian on Apr 9 2008 02:31am
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 9 2008 02:35am
Quote (Serj_Tankian @ Wed, 9 Apr 2008, 10:30)
am inceput pe Grim Batol pvp un orc warlock
Anachronos a fost cazut aseara - nici nu m-am mai uitat sa vad daca a revenit


si-a revenit mai devreme
Go Back To Romanian Topic List
Prev167891014Next
Add Reply New Topic New Poll