Cumlea cu baietelul asta cu 2 coaie si jumate! Duminica seara era sa mi-o fur si eu de la el. Am vazut mura_ pe b.net si am crezut ca e madalin; l-am salutat, ca asa m-au invatat ai mei, sa fiu respectuos. Mi-a cerut contul si parola, aceeasi poveste, am vb cu el pe mess chiar; id:
mura_muraturaevolve (parca), si ma convinsese, asa de prost am putut fi! Noroc cu Andrei ca era online si el si mi-a zis ca nu e madalin, ca el are alt id pe mess, si mi-am schimbat repede parola pe bnet!
Si apoi imediat a intrat si el cu cont
flocking pe hardcore si zicea ca m-am certat cu mada! Erau si andrei serj acolo. Sa-mi fie invatatura de minte si sa-i cer id-ul de mess lui madalin

Ma lasam de dia daca pierdeam contul...