d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > *** Atentie Cu Cine Vorbiti Pe Jsp Sau Bnet *** > Daca Este Posibil Se Va Intampla Odata
Prev1678910Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 16 2007 10:01pm
Quote (Pra[E]toR @ Fri, Nov 16 2007, 11:25pm)
Vad ca nu incetati voi in fine vam zis unde stau nu aveti de cat chiar nu imi pasa daca ati crezut sau nu "povestea" mea. Si imi e jena si mila in acelashi timp de voi ca un ratat ca ala poate sa va faca ala "buzunare".


de ce nu pui la user foto si o poza recenta..?aia care o ai e de cind erai mai mic...
Member
Posts: 1,955
Joined: Jul 3 2005
Gold: 5,846.00
Nov 17 2007 02:36am
voi "esteti" ratati mah? e doar un joc in slbz... bateti, omorati, taiati degete jhett fmm de nerds
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 17 2007 04:47am
Quote (Coffey_ro @ Sat, 17 Nov 2007, 10:36)
voi "esteti" ratati mah? e doar un joc in slbz... bateti, omorati, taiati degete jhett fmm de nerds


limbaj tipic pt un copil de cartier care nu poate avea mai mult de 16 ani.
iezplica-ne si noua, la tine acolo unde locuiesti, asa ti se adreseaza parintii : jhett (asta e cuvant in limba romana???) fmm de copil prost, cum draq de ai ajuns tu pe lume??
daca raspunsul este da atunci explica multe.
multumesc

This post was edited by MrDjBthu on Nov 17 2007 04:48am
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 17 2007 05:17am
Quote (Coffey_ro @ Sat, Nov 17 2007, 08:36am)
voi "esteti" ratati mah?  e doar un joc in slbz... bateti, omorati, taiati degete  jhett fmm de nerds


mda... join date d 2005 si ne ia k p sosete purtate 2 luni in armata...
mai intai da p aici sa vedem ce-i d capul tau..k recent am capatat o "usoara" neincredere in multa lume..si intamplator azi s-a accentuat
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 17 2007 07:36am
asta este :> cum zicea si b4al ... eu nam fost scammat k nam vrut wink.gif
Member
Posts: 2,879
Joined: Mar 6 2006
Gold: 0.00
Nov 18 2007 05:20pm
Quote (Coffey_ro @ Sat, Nov 17 2007, 08:36am)
voi "esteti" ratati mah? e doar un joc in slbz... bateti, omorati, taiati degete jhett fmm de nerds

APROB!

toti sunteti mari smardoi or smth in fatza monitorului .. dar uitati ce kkti sunteti atunci cand parasiti perimetrul vostru de sigurantza adik un apartament amarat!

ma scarbiti nu puteti sa ganditi, incat sa va dati seama cine va scamat in fine eu zic close topic vam zis unde stau etc MAI MULT DE ATAT CE VRETI?
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Nov 19 2007 03:34pm
Am stat sa citesc si eu "telenovela" asta in 8 pagini.
Parerea mea e ca nu sunteti atenti.
Exista o comanda care-i ignora pe toti cei care nu sunt in f list. Cam asta e tot.Cat despre parole de recuperat si mess.. nu intru asa des pe el, asa ca nu-s sanse.
Personal joc de cam 4 ani si un pic, nu am fost "scamat" decat cand am vrut, si anume de doua ori :
1. Cunosteam un tip din maramures, ne intelegeam de minune, nu-mi faceam probleme de incredere cu el ,etc.
I-am dat gratis un dusk 96 life 4 sox ..asta a fost prostia mea acu 2 ladders cand nu stiam asa multe...eu bineinteles aveam numai prostii pe atunci.
2. Am dat un Gmb 15ed 4s pe un Protector 43@ 4s.

In rest, niciodata scammed.Cunosc doar doua persoane din dia, una s-a lasat si a fost coleg cu mine, cealalta e cu mine la facultate.

Legat de tazar..nu l-am cunoscut decat acu un ladder decat pentru un trade , pe care nu l-am facut pt ca cerea f mult.

Bafta !
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Nov 19 2007 03:47pm
am fost scamat o singura data cand jucam diablo aici pe d2jsp parca de un soj, sau cum se numeste smile.gif ceva in jur de 25fg or smth, da omu si-a luat scamer tag ca am facut ss-uri
era un amarat de pe afara, gainar cum numim noi smile.gif

This post was edited by mmc01 on Nov 19 2007 03:59pm
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Nov 20 2007 02:25am
Cumlea cu baietelul asta cu 2 coaie si jumate! Duminica seara era sa mi-o fur si eu de la el. Am vazut mura_ pe b.net si am crezut ca e madalin; l-am salutat, ca asa m-au invatat ai mei, sa fiu respectuos. Mi-a cerut contul si parola, aceeasi poveste, am vb cu el pe mess chiar; id: mura_muraturaevolve (parca), si ma convinsese, asa de prost am putut fi! Noroc cu Andrei ca era online si el si mi-a zis ca nu e madalin, ca el are alt id pe mess, si mi-am schimbat repede parola pe bnet!
Si apoi imediat a intrat si el cu cont flocking pe hardcore si zicea ca m-am certat cu mada! Erau si andrei serj acolo. Sa-mi fie invatatura de minte si sa-i cer id-ul de mess lui madalin biggrin.gif
Ma lasam de dia daca pierdeam contul...
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 20 2007 02:34am
pai daca toata lumea il da la oase cand intra cu conturile alea - o sa se plictiseasca
Go Back To Romanian Topic List
Prev1678910Next
Closed New Topic New Poll