d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Un Adevarat Roman
Prev15678Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 107,410
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
Jul 16 2010 09:56am
Quote (davidthebest @ 16 Jul 2010 17:47)
de ce sunt imbecili ? daca imi permiti sa intreb


pt ca asa sunt .


acum 5 ani lucram pt o firma care le faceau scenariile pt emisiuni.

mai exact eu si inca 5 baieti statea 24/48 intrò garsoniera de la orizont si ne uitam la toate emisiunile/talk S / etc din sapt precedenta de pe toate posturile Tv ca sa gasim greseli de exprimare / gafe etc.

si am avut ocazia sa stau si prin preajma celor doi "carcotasi" si pot spune ca nu sunt altceva decat niste imbecili ( aroganti / ingamfati / etc)

ei nu sunt in stare sa isi creeze un subiect / scenariu propriu .. si se cred tare destepti ..

intru`un timp se vehicula un zvon cum ca cei de la Prima Tv vroiau sa faca Cronica em in direct .. dar au renuntat la ideea imediat ce "carcotasii" au spus ca nu sunt in stare




deci da.. sunt niste imbecili :)
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jul 16 2010 10:06am
gainusa face toate scenariile :)
Member
Posts: 18,790
Joined: Jul 14 2009
Gold: 287.00
Jul 16 2010 10:09am
Quote (FloRin @ 16 Jul 2010 17:06)
gainusa face toate scenariile :)


mai face si cate un ou din cand in cand nu? :D
Member
Posts: 107,410
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
Jul 16 2010 10:10am
Quote (FloRin @ 16 Jul 2010 18:06)
gainusa face toate scenariile :)


:rofl: :rofl: :rofl:


crede`ma se dau bani multi pt scenariile celor de la cronica :)
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jul 16 2010 10:53am
Quote (giuvaieru @ Jul 16 2010 06:10pm)
:rofl:  :rofl:  :rofl:


crede`ma se dau bani multi pt scenariile celor de la cronica :)


atunci nu inteleg dc ii platesc pe astia
Member
Posts: 107,410
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
Jul 16 2010 11:22am
Quote (FloRin @ 16 Jul 2010 18:53)
atunci nu inteleg dc ii platesc pe astia


lumea nu stie .. si dau bine pe "sticla" :)
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Jul 16 2010 12:43pm
Quote (Rizwan @ Jul 16 2010 10:32am)
Auzi, tu eşti nefutut in cur pe ziua de azi sau ce pula mea ai?

Ai impresia ca esti prea inteligent, si toti iti suntem niste supusi. Mai dute-n cacat de suferind.

Te-a bagat cineva in seama? Sau n-ai prieteni si incerci sa-ti faci? Esti attention whore d'ala?

// O perioada ai lipsit din Romanian forum, ce s-a intamplat? Ramasesei fara texte?

// http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=4457963&f=276 <-- aproape ca am râs.


XDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 2,661
Joined: Dec 14 2009
Gold: 20.00
Jul 16 2010 12:54pm
Quote (Rizwan @ Jul 16 2010 02:32am)
Auzi, tu eşti nefutut in cur pe ziua de azi sau ce pula mea ai?

Ai impresia ca esti prea inteligent, si toti iti suntem niste supusi. Mai dute-n cacat de suferind.

Te-a bagat cineva in seama? Sau n-ai prieteni si incerci sa-ti faci? Esti attention whore d'ala?

// O perioada ai lipsit din Romanian forum, ce s-a intamplat? Ramasesei fara texte?

// http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=4457963&f=276 <-- aproape ca am râs.



buna intrebare :D

Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jul 16 2010 01:18pm
da tu unde erai ma razvanele? :D
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Jul 16 2010 02:32pm
Quote (Rizwan @ 16 Jul 2010 13:32)
Auzi, tu eşti nefutut in cur pe ziua de azi sau ce pula mea ai?

Ai impresia ca esti prea inteligent, si toti iti suntem niste supusi. Mai dute-n cacat de suferind.

Te-a bagat cineva in seama? Sau n-ai prieteni si incerci sa-ti faci? Esti attention whore d'ala?

// O perioada ai lipsit din Romanian forum, ce s-a intamplat? Ramasesei fara texte?

// http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=4457963&f=276 <-- aproape ca am râs.



Jigneste-n versuri, fii mai poetic iar nu un birjar din Caragiale.
Go Back To Romanian Topic List
Prev15678Next
Closed New Topic New Poll