Quote (davidthebest @ 16 Jul 2010 17:47)
de ce sunt imbecili ? daca imi permiti sa intreb
pt ca asa sunt .
acum 5 ani lucram pt o firma care le faceau scenariile pt emisiuni.
mai exact eu si inca 5 baieti statea 24/48 intrò garsoniera de la orizont si ne uitam la toate emisiunile/talk S / etc din sapt precedenta de pe toate posturile Tv ca sa gasim greseli de exprimare / gafe etc.
si am avut ocazia sa stau si prin preajma celor doi "carcotasi" si pot spune ca nu sunt altceva decat niste imbecili ( aroganti / ingamfati / etc)
ei nu sunt in stare sa isi creeze un subiect / scenariu propriu .. si se cred tare destepti ..
intru`un timp se vehicula un zvon cum ca cei de la Prima Tv vroiau sa faca Cronica em in direct .. dar au renuntat la ideea imediat ce "carcotasii" au spus ca nu sunt in stare
deci da.. sunt niste imbecili
