d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Informatie Despre Reset & Patch > Reset
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,790
Joined: Jul 14 2009
Gold: 287.00
Sep 7 2009 06:30pm
Quote (Wickedboy @ Tue, 8 Sep 2009, 00:26)
nu cred ca va fi vreun nou patch, ci doar un reset care va coincide cu lansarea lui d3, ptr care se va plati ( ca si ptr wow) sa poata fi jucat online ...


nu mai vb daca nu stii ce vb.. primii ani vor fo gratis.. dupaia vor pune pret doar pe unele features
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Sep 8 2009 10:39am
deci nu mai postati va rog pe topicul asta fiindca eu cind ajung acasa si deschid jsp ma apuca inima cind vad primul topic asta si ma gindesc ca s-a aflat....in sfirsit....ca...se da...chiar...ce se da domle, ce se da? nu stiu domle, ca acum m-am asezat si eu la coada...va mai amintiti? pe vremea lui ceausescu? :D deci va rog nu mai postati aici ca ma apuca inima la gindul ca s-a anuntat reset :D
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Sep 8 2009 10:52am
Quote (leXu @ Tue, 8 Sep 2009, 02:30)
nu mai vb daca nu stii ce vb.. primii ani vor fo gratis.. dupaia vor pune pret doar pe unele features


Care primii ani? De liceu sau de facultate?
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Sep 10 2009 01:46am
Quote (mmc01 @ Tue, 8 Sep 2009, 18:52)
Care primii ani? De liceu sau de facultate?


puscarie :rofl:
Member
Posts: 18,790
Joined: Jul 14 2009
Gold: 287.00
Sep 10 2009 08:11am
Quote (mmc01 @ Tue, 8 Sep 2009, 17:52)
Care primii ani? De liceu sau de facultate?


altu.. cati ani ai frate?.. macar ai 8-9 ani ca stii sa citesti...
citeste si pe pagina anterioara si vezi de ce vorbeam.. primiii ani ai tai de la socola..

This post was edited by leXu on Sep 10 2009 08:12am
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Sep 10 2009 08:29am
Quote (MrDjBthu @ Thu, 10 Sep 2009, 09:46)
puscarie :rofl:


Aha! Primii ani la dush!
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Sep 10 2009 02:45pm
Quote (mmc01 @ Thu, 10 Sep 2009, 16:29)
Aha! Primii ani la dush!


cu sapunelu pe jos ^^
Member
Posts: 14,588
Joined: Apr 23 2008
Gold: 0.00
Sep 11 2009 11:09am
Quote (leXu @ Tue, Sep 8 2009, 12:30am)
nu mai vb daca nu stii ce vb.. primii ani vor fo gratis.. dupaia vor pune pret doar pe unele features


invata limba romana, mai citeste si tu din urma despre celelalte lansari ale lui Blizzard si apoi posteaza ceva ... muchacha

This post was edited by Wickedboy on Sep 11 2009 11:09am
Member
Posts: 40,205
Joined: Apr 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 100%
Sep 11 2009 03:57pm
D3 nu o sa fie cu plata , asta e clar . In rest ... al de sus cu mila :D
sper sa fie fainut ca sa merite jucat , altfel tot d2 ramane baza ^^
iar parerea mea e ca o sa fie la d2 reset + patch in octombrie , iar D3 il lanseaza la E3 in iunie 2010

taking bets on this !
Member
Posts: 18,790
Joined: Jul 14 2009
Gold: 287.00
Sep 11 2009 04:58pm
Quote (brainpower777 @ Fri, 11 Sep 2009, 22:57)
D3 nu o sa fie cu plata , asta e clar . In rest ... al de sus cu mila :D
sper sa fie fainut ca sa merite jucat , altfel tot d2 ramane baza ^^
iar parerea mea e ca o sa fie la d2 reset + patch in octombrie , iar D3 il lanseaza la E3 in iunie 2010

taking bets on this !


gratis am zis si eu ca o sa fie primii ani DUPA LANSARE!(precizez pentru subnormalii care nu pot lega mai mult de 4 cuvinte)! iar dupa aceea se pot pune pret pe unele features.. acc pro.. vip.. si dastea:P
Go Back To Romanian Topic List
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll