Quote (brainpower777 @ Fri, 11 Sep 2009, 22:57)
D3 nu o sa fie cu plata , asta e clar . In rest ... al de sus cu mila

sper sa fie fainut ca sa merite jucat , altfel tot d2 ramane baza ^^
iar parerea mea e ca o sa fie la d2 reset + patch in octombrie , iar D3 il lanseaza la E3 in iunie 2010
taking bets on this !
gratis am zis si eu ca o sa fie primii ani DUPA LANSARE!(precizez pentru subnormalii care nu pot lega mai mult de 4 cuvinte)! iar dupa aceea se pot pune pret pe unele features.. acc pro.. vip.. si dastea:P