d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Nu Mai Joaca Nimeni Wow? > =achievement=
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,051
Joined: Jul 14 2007
Gold: 8,475.29
Dec 2 2008 12:28pm
Quote (Cipy @ Tue, 2 Dec 2008, 01:11)
realm? smile.gif


sylvanas
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Dec 3 2008 01:48am
Eu ma lupt sa cumpar mamutul de 17000g smile.gif I sa il cumpar pe duminica cred smile.gif

atm level 77 mi-am facut covorul sa zbor cu el smile.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Dec 3 2008 02:46am
Quote (rusclaudiualin @ Wed, 3 Dec 2008, 10:48)
Eu ma lupt sa cumpar mamutul de 17000g smile.gif I sa il cumpar pe duminica cred smile.gif

atm level 77 mi-am facut covorul sa zbor cu el smile.gif


ai o problema cu cheltuitul laugh.gif
partea feminina din tine - cred rofl.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 3 2008 03:22am
daca nu ai ce face cu goldul ....
dar sincer cred ca sunt destule lucruri pe care le-ai putea lua.
daca nu esti 80 inseamna ca sunt o sumedenie de iteme pe care ai putea sa le cumperi ca sa ai un equip decent.
sau profesii.
sau alte charuri.
oricum e o porcarie ala, nu isi justifica banii.

bine zis adi laugh.gif
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Dec 3 2008 05:23am
E bunicel ca ai repair si reagent vendor mereu cu tine, daca avea mail si AH pe deasupra merita toti banii. Dar asa doar daca ai prea mult gold cu care nu ai ce face si stai in oras sa te admire lumea smile.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Dec 5 2008 02:23am
Quote (mmc01 @ Wed, 3 Dec 2008, 14:23)
E bunicel ca ai repair si reagent vendor mereu cu tine, daca avea mail si AH pe deasupra merita toti banii. Dar asa doar daca ai prea mult gold cu care nu ai ce face si stai in oras sa te admire lumea smile.gif


mai corect platesti pe unii de 5k gold sa te duca cu ei in raiduri de 10 ... 25, sa iei embleme - e mai buna investitia [ramai cu bani]
macar asa iti iei gear epic wink.gif

This post was edited by Serj_Tankian on Dec 5 2008 02:23am
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Dec 5 2008 04:42am
Quote (Serj_Tankian @ Fri, 5 Dec 2008, 10:23)
mai corect platesti pe unii de 5k gold sa te duca cu ei in raiduri de 10 ... 25, sa iei embleme - e mai buna investitia [ramai cu bani]
macar asa iti iei gear epic wink.gif


ASTA DA LOL smile.gif

in caz contrar platesc sa imi fac mecano hog smile.gif

nu se merita sa cumperi itemele poate doar epic gems

nush ce sa zic e scump rau frostweave cloth la mine si ierburile iar eu fiind mag omor cam 6-7 mobs intr-un pull.

nu mai zic ca am cumparat ieri 10 eternal shadow cu 50g de la un noob care le-a pus pe Ah si fac cu ele o data la 4 zile cate 2 x ebonweave cloth
1 x ebonweave cloth la mine pe server acum e circa 250g iar un ebonweave se face cu 2 eternal shadows. ^^
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Dec 10 2008 05:07pm
undead rogue 53... undead warlock 18 xd
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Dec 11 2008 01:29am
Incearca sa duci unul dintre ele la level maxim decat sa mergi in paralel cu amandoua.
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Dec 11 2008 11:49am
lvl 71 dk :>>
Go Back To Romanian Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll