da, faorte tari.. dar mai tare e ca am citi acest topic intr-un club , avand in vedere ca eram plecat de acasa si asteptam pe cineva. culmea e ca am ras cu , gura pana la urechi shi toti cei din sala se uitau la mine ca la un nebun .. vazand aceastea , ca sa nu par penibil si sa nu rad de unul singur am inceput sa le citesc si lor ... in acest moment toata sala rade in hohote ....ps, puyu