Quote (Doubler-Hun @ Sun, 11 May 2008, 13:27)
Anyway I thought that we are users, who are registered to d2jsp forums, and we've got the right to post any of these forums around here. 
binenteles ca esti liber sa postezi unde vrei - dar aici postezi in romana sau nu postezidar sa revenim la subiect :
putin ma intereseaza cum tu si pritenii tai, care sunteti sado-masochisti-si-n-aveti-altceva-mai-bun-de-facut-decat-sa-bagati-baaluri-toata-ziua-pe-bnet, faceti 99 legit
diablo si-a atins limitele si e bine ca am renuntat pentru moment la el - cred ca am cel putin 2 luni de cand nu am mai intrat
pai vino in WoW sa vad daca darami toata harta cu un caracter, cum faci cu paladinul
referitor la legit - nu cred ca poti face pariu pe erectia pe 20 de ani de acum incolo ca enigma ai facut-o cu rune legit gasite, asa ca baga somn ca maine incepi scoala