d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania0" World Of Warcraft" Topic > Numai Pentru Jucatorii De Wow Si Wow+bc
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Apr 2 2008 04:34am
3 dintre ei au sigur, ceilalti 2 au sabia din hyjal parca.
Member
Posts: 6,784
Joined: Jun 3 2005
Gold: 770.00
Apr 2 2008 09:38am
Pai nici heroic nu e foarte greu ...
Totusi bossu nr 2 din heroic e chiar interesant comparativ cu restu
Bossu al 3-lea zici ca e un meci de arena 5v5..
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 2 2008 05:48pm
Quote (mmc01 @ Wed, 2 Apr 2008, 12:34)
3 dintre ei au sigur, ceilalti 2 au sabia din hyjal parca.


ziceam de gnomii aia 2 mici din primu rand stanga si dreapta unde chiar se vede smile.gif
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Apr 2 2008 11:09pm
Quote (amiba @ Wed, 2 Apr 2008, 17:38)
Pai nici heroic nu e foarte greu ...
Totusi bossu nr 2 din heroic e chiar interesant comparativ cu restu
Bossu al 3-lea zici ca e un meci de arena 5v5..


Bossu 2 parca e un fel de Curator sau cel putin asa mi-a dat impresia.

Quote (MrDjBthu @ Thu, 3 Apr 2008, 01:48)
ziceam de gnomii aia 2 mici din primu rand stanga si dreapta unde chiar se vede smile.gif


aaaa, am inteles acum, da, ala e staful din BT.

Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 3 2008 03:33am
Quote (mmc01 @ Thu, 3 Apr 2008, 07:09)
aaaa, am inteles acum, da, ala e staful din BT.


mama lor!!!! ca vreau si eu biggrin.gif


edit: Amiba se referea la dungeon nu la raid nu ?

This post was edited by MrDjBthu on Apr 3 2008 03:34am
Member
Posts: 6,784
Joined: Jun 3 2005
Gold: 770.00
Apr 3 2008 06:42am
Da , la Magister smile.gif
Si al doilea boss e ca si curator dar in heroic e mai complicat tongue.gif e preferat un offhealer acolo

Edit: Dc Kael`Thas in heroic nu scapa nether?:|


This post was edited by amiba on Apr 3 2008 06:48am
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 3 2008 04:47pm
vai vai vai ce magarie am gasit.... sa ma joc cu ambele ah-uri de pe server.
m-am uitat la ceilalti ce e mai scump ca la noi, cum are fi primal nether , la noi e 45-55 iar la ei e 80-90. iar de acolo importam alte iteme care sunt mult mai scumpe la noi.
dupa cateva ore de facut asa ceva cred ca m-am scos cu 1-2k de g biggrin.gif
lejer ^^
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Apr 3 2008 11:04pm
Mda, esti pe server normal, unde poti avea charuri si la horde si la alliance, la mine, PvP server nu merge decat daca ai doua conturi.
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 4 2008 04:47am
Quote (mmc01 @ Fri, 4 Apr 2008, 07:04)
Mda, esti pe server normal, unde poti avea charuri si la horde si la alliance, la mine, PvP server nu merge decat daca ai doua conturi.


oricum nu merge sa faci asta cu 1 cont, ca risti mult sa pierzi itemele pe ahu neutru. asa ca si eu tot 2 conturi folosesc.
oricum merge magaria foarte bine.
din cate vad hoarda e cam pvp based iar alianta e pve.
adica la alitanta la mine vad gems din bt si alte tampenii, pe cant la hoarda nici pe departe.
si hoarda tinde spre scryer iar allianta spre aldor, dar asta chiar nu stiu de ce
Member
Posts: 6,784
Joined: Jun 3 2005
Gold: 770.00
Apr 4 2008 05:33am
Eh , daca iti permiti 2 conturi se merita smile.gif
Hordacii si la mine pe server sunt mai pvp , deja 3 guilde care au curatat BT si niciuna de la Hoarda tongue.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll