Quote (HexN @ Thu, 21 Feb 2008, 07:29)
Unde erai mah ? ahh si da ... am facut si eu judo 3 ani si 6 ani de rugby ... nimic mai mult :">
ceva performanante sau doar amatori?
Quote (AlphaSquad @ Tue, 19 Feb 2008, 01:34)
Pentru baietzii care au probleme cu innotul...va invit intr-o dupa-amiaza la piscina...poate va vindec. tongue.gif
la ce piscina mergi - gieb details biggrin.gif
eu stiu ... performante 2 concursuri organizate de FRJ la craiova 2 medalii de aur si 1 argint in fiecare an cate 1 medalie si 5 campionate castigate cu echipa

in rest ... eu stiu batai prin cluburi sau unde mai era nevoie dar nu fara rost ca sa ne dam mari si doar ca sa ne aparam