Quote (MrDjBthu @ Thu, Jan 17 2008, 11:42pm)
nu eu injur pe aici asa ca nu am ce sa-mi reprosez.
cat despre alte tampenii pe care ti le poate debita mintea aia, ti-am mai zis, daca vrei sa ne vedem in bucuresti nici o problema. daca te simti main bine asa.
cat despre bulet si trancan, nu stiu ce sa zic, primu e articulatia gleznei la cal iar al doilea nici macar nu figureaza in limba romana. cat despre bine comunitati
i poate ne faci tu si mai incerci scoala putin.nu de alta dar poluezi forumul cu exprimarile de om agramat care nu a trecut de clasa a 4-a.
in rest iti voi da ignore, ty

edit: dyca , my friend, daca vezi ca nu iti reprosez nimica direct, de ce te simti cu musca pe caciula si te pui in aceiasi oala cu restu ? asta nu inteleg ...
un Radu ar fi mai bun dkt un dyca

... nu-mi reprosezi direct da imi reprosezi indirect asta ma enerveaza

Quote (Tz1cn1Tu @ Thu, Jan 17 2008, 10:06pm)
am eu 2 bulet acasa si trancan are tata daca vrei ti le aduc sa faci un bine comunitatzi
si dc se vb asa pe forum si se fac chetiile astea
pt ca "UNIII" din voii sunteti plinii de voii ca ...eu tai si spintec...e uite ca nui asa mai ..va supara ca se vb asa ..din cauza voastra se vb asa sa stiti
special astia cu STELUTZE
ba da u ziceai k nu mai dai pe aci

ai platit si title features k un noob ^^
This post was edited by DyCa4EveR on Jan 17 2008 03:49pm