Quote (Pra[E]toR @ Sat, 17 Nov 2007, 01:25)
Vad ca nu incetati voi in fine vam zis unde stau nu aveti de cat chiar nu imi pasa daca ati crezut sau nu "povestea" mea. Si imi e jena si mila in acelashi timp de voi ca un ratat ca ala poate sa va faca ala "buzunare".
nene, jena si sila sa-ti fie tie sa postezi asa tampenii pe aci...
mie mi-e jena si sila ca tu si "ala" sunteti romani, dar ca multi romani, vad ca nu stiti decat sa furati, ca altfel nu sunteti in stare sa produceti.
nu e problema, fiecare dupa posibilitati...