d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > *** Atentie Cu Cine Vorbiti Pe Jsp Sau Bnet *** > Daca Este Posibil Se Va Intampla Odata
Prev15678910Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 8,966
Joined: Jun 5 2006
Gold: 29,323.37
Warn: 10%
Nov 12 2007 02:25am
bai sincer , eu il cunosc irl.. si cam 8ore/zi din 7 stau cu el plm. nu mi se pare , omu mi-a cerut mie sa ii fac rost de iteme pe soft vs bani.. deci pula mea. in fine u are rost sa ma implic in chestia asta. Mada vorbim @ b.net
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 12 2007 03:02am
Quote (babyblue @ Mon, Nov 12 2007, 08:25am)
bai sincer , eu il cunosc irl.. si cam 8ore/zi din 7 stau cu el plm. nu mi se pare , omu mi-a cerut mie sa ii fac rost de iteme pe soft vs bani.. dec


cand inveti romana sa ma anunti..io unu n-am inteles c ai vrut sa zici cu asta...si apm clar nu e k te-ai fi chinuit prea mult bier.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Nov 12 2007 09:36am
Vad ca nu are de gand sa se opreasca...
nush cum poate fie atat de prost
Deci ajung eu o data in romania chiar am sa ma interesez pe unde sta..si in gaura de sarpe il gasesc
Acu ca este IP-ul aici e foarte ushor sa vezi de unde sta devil.gif
Plm deja mi-am facut nervi de la un tzaran analfabet

This post was edited by DanyTheDog on Nov 12 2007 09:37am
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 12 2007 09:40am
Quote (DanyTheDog @ Mon, Nov 12 2007, 03:36pm)
Vad ca nu are de gand sa se opreasca...
nush cum poate fie atat de prost
Deci ajung eu o data in romania chiar am sa ma interesez pe unde sta..si in gaura de sarpe il gasesc
Acu ca este IP-ul aici e foarte ushor  sa vezi de unde sta devil.gif
Plm deja mi-am facut nervi de la un tzaran analfabet


degeaba ii stii ip...dakare proxy sau ceva
sau dak e dinamic..crek nu ai c face
si sa zicem k il gasesti...c poti rezolva?
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Nov 12 2007 09:55am
ii scapa din greseala niste "iarba" in buzunarul respectivului si apoi tot din greseala da un telefon anonim biggrin.gif

varianta "light" smile.gif)

This post was edited by Taiko on Nov 12 2007 09:55am
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Nov 12 2007 09:58am
Quote (Arx_X @ Mon, Nov 12 2007, 05:40pm)
degeaba ii stii ip...dakare proxy sau ceva
sau dak e dinamic..crek nu ai c face
si sa zicem k il gasesti...c poti rezolva?


se poate gasi daca te stii nu conteaza ca are proxy sau Ip dinamic
am sa stau la o discutie cu el... smile.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 12 2007 09:59am
Quote (Taiko @ Mon, Nov 12 2007, 03:55pm)
ii scapa din greseala niste "iarba" in buzunarul respectivului si apoi tot din greseala  da un telefon anonim biggrin.gif

varianta "light" smile.gif)


pana ajung mascatii ..iarba-i si metabolizata..crezi k ala cu iarba'n buzunar sta si se uita la ea( nu zice k nu o s-o remarce..kau astia un nas rofl.gif )
Banned
Posts: 76
Joined: Feb 27 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 13 2007 11:18am
Quote (Serj_Tankian @ Thu, Nov 1 2007, 03:17pm)
Tazar este prietenul omului si despre el e vorba aici - pentru ca s-a intamplat recent pe bnet si stiu despre ce vorbesc.
Nu stiu daca are cont pe jsp, nu stiu cine este, dar va pot spune ca e un retard.
I-am bagat carne in frigider pentru cativa ani buni si daca mai vrea ii mai bag.

Ce a facut Tazar vi se poate intampla si voua asa ca Nu vorbiti cu nimeni pe Bnet despre parole de conturi.
Pe scurt tazar s-a dat drept Muratura (Madalin - un prieten de-al meu) si mi-a servit o poveste destul de credibila.
Am trecut peste multe reguli si am facut o prostie pentru care puteam sa platesc scump.
Din fericire pentru mine - ma trezesc foarte repede si actionez din instinct. Am reusit sa repar greseala. No damage.
Dar poate ca altii nu sunt asa de norocosi ca mine. "Povestea" care mi-a fost "relatata" a fost una foarte bine elaborata.
Din aceasta cauza nu mi-am dat seama decat dupa 5min de ceea ce am facut.

Asa ca prieteni, atentie.


tazar - jackass
Member
Posts: 2,879
Joined: Mar 6 2006
Gold: 0.00
Nov 16 2007 05:25pm
Vad ca nu incetati voi in fine vam zis unde stau nu aveti de cat chiar nu imi pasa daca ati crezut sau nu "povestea" mea. Si imi e jena si mila in acelashi timp de voi ca un ratat ca ala poate sa va faca ala "buzunare".
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 16 2007 06:10pm
Quote (Pra[E]toR @ Sat, 17 Nov 2007, 01:25)
Vad ca nu incetati voi in fine vam zis unde stau nu aveti de cat chiar nu imi pasa daca ati crezut sau nu "povestea" mea. Si imi e jena si mila in acelashi timp de voi ca un ratat ca ala poate sa va faca ala "buzunare".


nene, jena si sila sa-ti fie tie sa postezi asa tampenii pe aci...
mie mi-e jena si sila ca tu si "ala" sunteti romani, dar ca multi romani, vad ca nu stiti decat sa furati, ca altfel nu sunteti in stare sa produceti.
nu e problema, fiecare dupa posibilitati...
Go Back To Romanian Topic List
Prev15678910Next
Closed New Topic New Poll