Quote (Dc_ShoEs @ Thu, May 7 2009, 09:40pm)
vai de mine .. pt atata

parerea mea e doar una din cati romani sunt si nu imi spune ba nene tu faci totul si cum adik ma excludeti din asta ?.. esti ceva avocat aici sau ce ?
tu nici macar nu ma cunosti , asta e ca nici eu dar crede-ma nu cred ca toti sunt de parerea Ta ( gaby )
oricum Op Rbaal era mai bine decat toate alea
si banuiesc ca cel mai bine ar fi sa fie op RoBaal
nu e toata lumea dupa parerea mea dar tu ai TRISAT si asta m-a enervat.
o sa pun
OP Rbaal si
OP RoBaal dar o sa vezi ca nu o sa le vrea lumea....asta daca nu trisezi tu din nou.