d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > Numele Noului Channel > Votati Un Nume!
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
May 6 2009 11:12am
ru-si-ni-ca. ruu-si-ni-caa, ruuu-sii-nii-caa :)
Top Rushinica: Op RBaal :chicken: :chicken: :chicken:
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
May 6 2009 03:00pm
mda
cam aiurea faza ....
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
May 7 2009 11:10am
Quote (Dc_ShoEs @ Wed, May 6 2009, 10:39am)
noah cum ii ? Op RBaal sa il facem :D


ai fost cam nesimtit la faza asta
nu trebuia
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
May 7 2009 12:38pm
op romania shi gata :D
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
May 7 2009 12:40pm
vai de mine .. pt atata ;) parerea mea e doar una din cati romani sunt si nu imi spune ba nene tu faci totul si cum adik ma excludeti din asta ?.. esti ceva avocat aici sau ce ?

tu nici macar nu ma cunosti , asta e ca nici eu dar crede-ma nu cred ca toti sunt de parerea Ta ( gaby )

oricum Op Rbaal era mai bine decat toate alea

si banuiesc ca cel mai bine ar fi sa fie op RoBaal

This post was edited by Dc_ShoEs on May 7 2009 12:41pm
Member
Posts: 3,027
Joined: Feb 3 2009
Gold: 0.01
May 7 2009 12:42pm
Quote (bfrulz @ Thu, May 7 2009, 09:38pm)
op romania shi gata :D


o sa refac maine topicul asta cu variantele care s-au votat de cele mai multe ori , si cele propuse de voi..ex :

Op RomBaal

OP Fun-RO

OP Ro-BoT


OP RsBaal & OP RhcBaal


add:

OP RoBaal
OP RoB4al
OP rom-baals
OP RoM
Member
Posts: 3,027
Joined: Feb 3 2009
Gold: 0.01
May 7 2009 12:46pm
Quote (Dc_ShoEs @ Thu, May 7 2009, 09:40pm)
vai de mine .. pt atata ;) parerea mea e doar una din cati romani sunt si nu imi spune ba nene tu faci totul si cum adik ma excludeti din asta ?.. esti ceva avocat aici sau ce ?

tu nici macar nu ma cunosti , asta e ca nici eu dar crede-ma nu cred ca toti sunt de parerea Ta ( gaby )

oricum Op Rbaal era mai bine decat toate alea

si banuiesc ca cel mai bine ar fi sa fie op RoBaal


nu e toata lumea dupa parerea mea dar tu ai TRISAT si asta m-a enervat.

o sa pun OP Rbaal si OP RoBaal dar o sa vezi ca nu o sa le vrea lumea....asta daca nu trisezi tu din nou.
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
May 7 2009 05:15pm
eu sunt curios daca persoanele care se ocupa de chestia asta ... au luat in calcul sa si rezerve numele inainte sa bage un vot ?? ca sa nu se trezeasca ca la sfarsit ca numele este luat ??

:) ... eu zic ca o sa inceapa sa apara oferte pentru numele care va iesii :)) !!

This post was edited by spyzimbru on May 7 2009 05:18pm
Member
Posts: 9,906
Joined: Nov 12 2005
Gold: 2,491.91
May 8 2009 02:24am
majoritatea sint "rejected by server" asa ca .... ganditi bine :D
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
May 8 2009 02:37am
Quote (jhony @ Fri, May 8 2009, 08:24am)
majoritatea sint "rejected by server" asa ca .... ganditi bine :D


hi
Go Back To Romanian Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll