Quote (EvilSpoon @ Wed, Apr 15 2009, 01:18pm)
pai am intrat in debara mi-am luat kevlaru pe mine, D-Eagle-ul, casca de infanterie si ma duc sa iau tab-ul de la benzinarie
ce plm crezi ca fac? ce fac in fiecare zi pe jsp, stai tu chill ca tot tu esti in dezavantaj cu toti pestii , camatarii si zebrele tale de apa dulce ...
io stiu cum arati, tu?
presupun ca nu m-ar oprii nici un peJte din " spate " -le tau sa iti fut o caramida in ceafa daca te vad prin oras, am copiat adresa ta in notepad, just in case
http://www.funmunch.com/graphics/have_a_nice_day/graphics/have_a_nice_day_1.gifbv pey vezi ca nici yo nush cum aratzi tu :)))) poate te prind prin herestrau ca vad ca te dai cu bicicleta :))) esti prost rau :)))) HAHAHA=))))))))))))))))))))) sa vezi ce omor iti dau cand te prind ca bat 10 ca tine :))) sa nu mai zic ca daca vreau intru peste tine in casa si ma doare in pwla ca nu are ce sa imi faca politzia