d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cam Asta Eram Eu In Tinerete :) > Si Acum Sa Trecem La Critica :)
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 11 2009 11:34pm
Quote (napsterz0r @ Sat, 11 Apr 2009, 22:45)
Picioare`n gard.


parca a postat unu un vidoclip cu picioare-n gard, a cazut gardu peste el si si-a rupt picioru ca a dat ca prostu-n gard.
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Apr 15 2009 05:23am
Quote (napsterz0r @ Fri, 13 Mar 2009, 20:42)
no offense... dar cine drq citeste Catavencu ma ?;-s


Eu

alin - de ce`ai renuntat la ele ?
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 15 2009 05:33am
Quote (B4al @ Wed, 15 Apr 2009, 14:23)
Eu

alin - de ce`ai renuntat la ele ?


si eu citesc catavencu. stau chiar langa Billa, si ma duc la standu de ziare si citesc pana trece coada :P
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Apr 15 2009 06:43am
Quote (the_rest @ Wed, 15 Apr 2009, 13:33)
si eu citesc catavencu. stau chiar langa Billa, si ma duc la standu de ziare si citesc pana trece coada :P


stai asa...tu citesti ?

Now ain`t that fucking enlightning.
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 466.15
Apr 15 2009 06:57am
Quote (B4al @ Wed, 15 Apr 2009, 13:23)
Eu

alin - de ce`ai renuntat la ele ?


pentru ca atunci cand nu te mai incadrezi in tertipurile umane ale societatii contemporane ori te refugiezi in trecut, si evident te calugaresti sau pleci pe o insula pustie, ori incerci sa schimbi parerile contemporane si evident ca nu poti deoarece majoritatea are intotdeauna dreptate. Pana si fosta mea profesoare de limba romana a sibliniat inabusita: " nu am timp de extractivitati scriitoricesti si sper sa intelegi ca lucrurile astea nu mai sunt cautate azi si si-au pierdut farmecul" -> morala:

"cand o societate nu te vrea asa cum iti doresti tu preda-te"
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Apr 15 2009 07:12am
Quote (rusclaudiualin @ Wed, 15 Apr 2009, 14:57)
pentru ca atunci cand nu te mai incadrezi in tertipurile umane ale societatii contemporane ori te refugiezi in trecut, si evident te calugaresti sau pleci pe o insula pustie, ori incerci sa schimbi parerile contemporane si evident ca nu poti deoarece majoritatea are intotdeauna dreptate. Pana si fosta mea profesoare de limba romana a sibliniat inabusita: " nu am timp de extractivitati scriitoricesti si sper sa intelegi ca lucrurile astea nu mai sunt cautate azi si si-au pierdut farmecul" -> morala:

"cand o societate nu te vrea asa cum iti doresti tu preda-te"


Pai dragu` meu, societatea te influenteaza, da` nu ea`ti dicteaza eul.

Adica garantat ai si tu o exceptionalitate ce difera (contrastant) de submediocritatea din jur.

Gandirea stereotip oricum e o prostie. Ma rog, nu stiu ce`ai avut de castigat renuntand, sau ce`ai fi avut de pierdut continuand.

Macar faceai o gagica un pic mai fericita.
Banned
Posts: 244
Joined: Apr 18 2009
Gold: 350.00
Apr 18 2009 08:08am
ba b4al nu esti tu cumva einstein?
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 18 2009 08:24am
Quote (Cocoa_bossu @ Sat, 18 Apr 2009, 17:08)
ba b4al nu esti tu cumva einstein?


ii desteptu lumii ba !
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
Apr 19 2009 05:30pm
Quote (rusclaudiualin @ Fri, Mar 13 2009, 06:16am)
Nu cred ca ne facem de ras.

Copiii din ziua de azi fumeaza, consuma bauturi alcoolice si se duc la femei.

smile.gif


bai da ce nu inteleg eu care e prob lumii dak generatia de azi fumeaza/bea etc..
fiecare O FACE PE PROPRIA RASPUNDERE
Member
Posts: 10,092
Joined: Jun 25 2008
Gold: 1.55
Apr 19 2009 05:34pm
Quote (Cocoa_bossu @ Sat, Apr 18 2009, 02:08pm)
ba b4al nu esti tu cumva einstein?


:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) hahahaha
Go Back To Romanian Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll