Quote (MrDjBthu @ Thu, 2 Apr 2009, 00:38)
tu mai mult de 1 action bar sa inteleg ca nu ai nevoie ???
Ba da, doar ca nu aveam addon-urile activate, imi ia mai putin timp sa ma loghez pe PTR un e lagul mare, iar la portalul de intrare in instanta scade FPS-ul la greu.
Le activez cand sunt inauntru.