Quote (napsterz0r @ Fri, 13 Feb 2009, 07:31)
aici p**a
asta e tot timpu aici.
anu trecut a nins o data mai bine, atunci in ianuarie de s-a futut bucurestiu o sapatamana si in rest nimic. iar anu asta a dat 2 fulgi tot asa o data si gata.
nema zapada de alte dati