Quote (inqluder @ Mon, Dec 29 2008, 12:24am)
Hahahah sa mor de nu 80% din voi cred, ca asculta manele

) , partea urata e ca nu recunoasteti, ca sa nu va faceti de rusine, eu unu recunosc ascult si manele si nu imi e rusine sa spun

ascult aproape orice gen de muzica; incepand de la Irina Loghin si terminand cu rock gen S.O.A.D (nu mai sus ca nu mai imi place, gen cradle of filth, cradle of dead, children of bodom sau ceva de genu, black metal)
Regards,
Inqluder
auuuuu. irina loghin. faina fata - knd eram eu fecior

da stii cum o cheama p soru-sa?
Irina Logout