d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > '' Black Hole '' > Ce Se Va Intampla?
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Sep 24 2008 12:53pm
Quote (DanyTheDog @ Mon, 22 Sep 2008, 23:47)
dupa cum am citit azi si am auzit masina aia a lor sa dus pe apa sambtei si dureaza 2 luni sa o refaca...deci o sa dureze..oricum nu ajung ei sa termine experimentul asta ...


Acceleratorul de particule LHC a fost oprit joi din cauza unei "probleme la sistemul electric" pana in Primavara anului 2009.


pierdere mare.. sau sinucis astia degeaba !:D
Go Back To Romanian Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll