Quote (DanyTheDog @ Mon, 22 Sep 2008, 23:47)
dupa cum am citit azi si am auzit masina aia a lor sa dus pe apa sambtei si dureaza 2 luni sa o refaca...deci o sa dureze..oricum nu ajung ei sa termine experimentul asta ...
Acceleratorul de particule LHC a fost oprit joi din cauza unei "probleme la sistemul electric" pana in Primavara anului 2009.
pierdere mare.. sau sinucis astia degeaba !:D