d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Diablo 3
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Nov 3 2008 01:47pm
M-am chinuit sa inteleg ce ai vrut sa spui dar n-am reusit
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 3 2008 02:51pm
Quote (bfrulz @ Mon, 3 Nov 2008, 21:00)
bai nene .. va miratzi atata de d3 park ar fi cine shtie ce .. in loc sa va ganditzi ktzi bani va bagatzi in pc-uri .. + kt os acoste jocu + ktzi bani le bagatzi in curu la astia gen Nj , voi ar trebuii draq sa mai uitatzi de d2 d3 deoarece presupun k avetzi o varsta ... peste 16-17 ani ... in loc sa ieshitzi q pretenele .. sau sa facetzi altceva .. va distrugetzi copilaria q jocu asta ... e frumos nu ic nu .. k shi eu am jukt 4 ani .. dormeam 1 zi shi 1 sapatamana stateam shi ma jukm .. dar mai dal draq de d2 .. shi d3 k doar knd ma uit pe jsp qm se mira unii de d3 asta ma iau nervii .. park atzi vii nishte copii daia kre nu atzi avut copilarie ... E frumos nu zik nu dar pana knd .. .?


sa inteleg ca tu nu ai mers la scoala si ai jucat d2 ?
nu de alta dar poate inveti sa scrii.
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 3 2008 03:12pm
Quote (bfrulz @ Mon, 3 Nov 2008, 21:00)
bai nene .. va miratzi atata de d3 park ar fi cine shtie ce .. in loc sa va ganditzi ktzi bani va bagatzi in pc-uri .. + kt os acoste jocu + ktzi bani le bagatzi in curu la astia gen Nj , voi ar trebuii draq sa mai uitatzi de d2 d3 deoarece presupun k avetzi o varsta ... peste 16-17 ani ... in loc sa ieshitzi q pretenele .. sau sa facetzi altceva .. va distrugetzi copilaria q jocu asta ... e frumos nu ic nu .. k shi eu am jukt 4 ani .. dormeam 1 zi shi 1 sapatamana stateam shi ma jukm .. dar mai dal draq de d2 .. shi d3 k doar knd ma uit pe jsp qm se mira unii de d3 asta ma iau nervii .. park atzi vii nishte copii daia kre nu atzi avut copilarie ... E frumos nu zik nu dar pana knd .. .?


Uite, de iezemplu io unu`....

ma joc Wow.

Si am ierectii in cascada cand vad elfita.




PS : Ie de rau ?

This post was edited by B4al on Nov 3 2008 03:13pm
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Nov 3 2008 03:57pm
Quote (B4al @ Tue, 4 Nov 2008, 00:12)
Uite, de iezemplu io unu`....

ma joc Wow.

Si am ierectii in cascada cand vad elfita.




PS : Ie de rau ?


Care dintre elfite, night sau blood?

http://www.youtube.com/watch?v=mVDocq6TaFs
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 3 2008 04:42pm
Quote (mmc01 @ Mon, 3 Nov 2008, 23:57)
Care dintre elfite, night sau blood?

http://www.youtube.com/watch?v=mVDocq6TaFs


blood elf :>
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 3 2008 05:32pm
raspuns : Nu, nu este de rau deoarece elfita care apare pe ecranul de intampinare de la Eastern Kingdoms e o bunaciune. tongue.gif
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Nov 4 2008 01:29am
Dap, dar se cam bat cap in cap, Blood elfitele sunt subtirele, pe cand cea din screen e cam lata in solduri.
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Nov 4 2008 05:58am
TAUREN MARINE
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 4 2008 06:08am
Quote (Cipy @ Tue, 4 Nov 2008, 13:58)
TAUREN MARINE


incerci sa exprimi o idee?
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Go Back To Romanian Topic List
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll