d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Euro 2008 > Pareri , Prognosticuri
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 19
Joined: Jun 15 2008
Gold: 3.85
Jun 15 2008 01:49am
gl pol
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jun 16 2008 06:45am
maine o sa fie interesant

Bafta deseara Germaniei

si Hai Romania maine thumbsup.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jun 16 2008 07:07am
de ce bafta germaniei ? sper sa o comita cu austriecii. dumane ajuta, sa mai vedem surprize ceva acolo.
iar polonezii sa bata pe croati.
desi nemtii ca sa nu se califice trebuie sa ia bataie, la egal tot ei merg. si sa si-o ia si de la austrieci ar fi mama mama, show biggrin.gif
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jun 16 2008 08:45am
Quote (MrDjBthu @ Mon, 16 Jun 2008, 15:07)
de ce bafta germaniei ? sper sa o comita cu austriecii. dumane ajuta, sa mai vedem surprize ceva acolo.
iar polonezii sa bata pe croati.
desi nemtii ca sa nu se califice trebuie sa ia bataie, la egal tot ei merg. si sa si-o ia si de la austrieci ar fi mama mama, show biggrin.gif


smile.gif) !!


Quote (Arx_X @ Mon, 16 Jun 2008, 14:45)
maine o sa fie interesant

Bafta deseara Germaniei

si Hai Romania maine thumbsup.gif


hai romania biggrin.gif !!
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Jun 16 2008 09:38am
[QUOTE=DyCa4EveR,Sun, 15 Jun 2008, 00:21][QUOTE=MrDjBthu,Sun, Jun 15 2008, 01:03am][QUOTE=Arx_X,Sat, 14 Jun 2008, 15:29][QUOTE=napsterz0r,Sat, Jun 14 2008, 08:05am][QUOTE=napsterz0r,Sat, 14 Jun 2008, 04:44]pacat... daca ii bateam.. treceam sigur.. acu o sa ramanem cu magnificul, nemaipomenitul, miraculosul, maestrul, briliantul... rateaza 11 metrii smile.gif))[/QUOTE]

nu e primul si nici ultimul jucator care rateaza un penalty in momente importante
era prea stresat si obosit sa execute..trebuia sa nu incerce ..parerea mea
preferam un Tamas sau Goian . care sa-l trimita pe Bufon printre spectatori[/QUOTE]

printre spectatori sa ia mingea dupa o transformare reusita de 3 puncte.
da sunt de acord tongue.gif
cine putea sa-si permita sa-i zica lu adisor ma nene nu o bate tu, cred ca in afara de chivu sau piti nici unu....
banel trebuia sa bata ^^[/QUOTE]

Adi trece printro faza kre a trecuto si Cristiano Ronaldo.
Daca va fi iar un penalty 100% nul mai va lasa sa bata[/QUOTE]

nu cred prostia aia.. ce ma deranjat a fost ca a dat vina pe Chelsea si Abranovici... ca domnule .. era stresat....scuza jalnica
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jun 16 2008 01:21pm
ce aveti cu nemtii mah? cry3.gif
Go Deutschland go thumbsup.gif
Banned
Posts: 1,345
Joined: Dec 29 2007
Gold: 3,550.46
Warn: 10%
Jun 16 2008 07:41pm
Quote (Arx_X @ Thu, Jun 12 2008, 02:55pm)
m-a surprins Cro- Ger ..m-a surprins jocul , nu ma asteptam la o figura asa frumoasa din partea Croatiei
desi au ratat foarte mult..scorul o ok zic eu

sa vedem maine tongue.gif


Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Jun 17 2008 12:55am
buna dimineata. HAI ROMANIA!!!!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jun 17 2008 02:54am
Quote (Taiko @ Tue, 17 Jun 2008, 08:55)
buna dimineata. HAI ROMANIA!!!!!!!!!!!!!!


biggrin.gif !! Hai romania !!
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jun 17 2008 07:15am
Hai baieti bier.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll