☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Romanian
> Ce Sporturi Practicati Sau Ati Practicat? > O Scurta Descriere Ar Fi Buna
Prev
1
4
5
6
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1393
Replies: 68
Track Topic
FloRin
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold
:
1.39
#51
Feb 17 2008 06:30pm
Quote (kelz0 @ Mon, Feb 18 2008, 01:49am)
hmm din ....
din 1999 am intrat la initiere la patinuar apoi din 2000 hochey de performarta in continuare
ofc anul asta sf de juniorat jr1
btw dyca va poate spune k patinez prea bine
vouch pt el
am fost la patinuar si mam intalnit cu el ^^
a castigat un concurs si ia dat un bilet sa se duca la femei .. ^^ sau nush ce era
e un fraier k nu ma ajuta si pe mine
cadeam demi rupeam toate alea si asta patina navea nici o treaba
Kelz0
This post was edited by DyCa4EveR on Feb 17 2008 06:34pm
rusclaudiualin
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold
:
465.15
#52
Feb 18 2008 03:04am
Fotbal de la varsta de 9 ani pana la 20 profesionist dupa care m-am lasat ca a venit peste mine facultatea, serviciul ( Primaria orasului Chitila - Inspector de specialitate ) si alte extraactivitati.
ocazional joc biliard, tenis de masa, ping-pong, basket, cam orice
Imi este rusine pentru faptul ca nu stiu sa inot :|
In general imi place orice sport si nu fac abstractie de la nici un pericol. ( am sarit cu coarda elastica de la 250 de metri
)
Momentan joc fotbal la sala de 2 ori pe saptamana si mai fac o sala de forta dar imi ocupa mult prea mult timp serviciul ( am mai primit si functia de inspector de protectie civila ) facultatea ( Scoala Nationala de Stiinte Politice si Administrative anul IV - tre sa dau licenta in vara ) + prietena evident
DaEyE
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold
:
0.00
#53
Feb 18 2008 06:22am
Quote (lord_of_war @ Sun, Feb 17 2008, 09:10am)
eu am bunici la Borsa si ma duc in fiecare an acolo si urc in pietrosul rodnei ^^ e super frumos
am facut poza asta cand urcam si acuma o folosesc la wallpaper
cand ma duci si pe mine acolo dutzu
This post was edited by DaEyE on Feb 18 2008 06:22am
B4al
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold
:
5,104.00
#54
Feb 18 2008 06:24am
[X] Sauna. ^^
DaEyE
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold
:
0.00
#55
Feb 18 2008 06:34am
Quote (B4al @ Mon, Feb 18 2008, 02:24pm)
[X] Sauna. ^^
de aia esti asa schelet
FloRin
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold
:
1.39
#56
Feb 18 2008 09:02am
Quote (rusclaudiualin @ Mon, Feb 18 2008, 11:04am)
Imi este rusine pentru faptul ca nu stiu sa inot :|
Same Here
spyzimbru
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold
:
119.50
Warn: 10%
#57
Feb 18 2008 02:16pm
Quote (DyCa4EveR @ Mon, 18 Feb 2008, 17:02)
Same Here
poate va invat eu
!!
Arx_X
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold
:
2,762.00
Trader:
Trusted
#58
Feb 18 2008 02:29pm
Quote (DyCa4EveR @ Mon, Feb 18 2008, 05:02pm)
Same Here
nu e o rusine sa nu stii? nu e o rusine sa intrebi
stiu sa inot..dar ma tem de apa peste 2 m (asta pt k pana in 2 m nu ma inec
)
am cazut in apa d vreo 4 m cand aveam 5 ani ..si am ramas putin..socat sa zicem..atata timp cat stiu k nu ma pot ineca..inot linistit....
FloRin
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold
:
1.39
#59
Feb 18 2008 02:36pm
Quote (Arx_X @ Mon, Feb 18 2008, 10:29pm)
nu e o rusine sa nu stii? nu e o rusine sa intrebi
stiu sa inot..dar ma tem de apa peste 2 m (asta pt k pana in 2 m nu ma inec
)
am cazut in apa d vreo 4 m cand aveam 5 ani ..si am ramas putin..socat sa zicem..atata timp cat stiu k nu ma pot ineca..inot linistit....
nush da knd am fost in grecia vara asta am inotat la 4 metri nush km krek apa e mai sarata plm..
B4al
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold
:
5,104.00
#60
Feb 18 2008 03:05pm
Quote (DaEyE @ Mon, 18 Feb 2008, 14:34)
de aia esti asa schelet
nu, aia e ca nu mananc regulat si nu regulez mancat.
Go Back To
Romanian
Topic List
Prev
1
4
5
6
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact