d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Sporturi Practicati Sau Ati Practicat? > O Scurta Descriere Ar Fi Buna
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 17 2008 06:30pm
Quote (kelz0 @ Mon, Feb 18 2008, 01:49am)
hmm din ....

din 1999 am intrat la initiere la patinuar apoi din 2000 hochey de performarta in continuare wink.gif ofc anul asta sf de juniorat jr1 sad.gif


heart.gif


btw dyca va poate spune k patinez prea bine biggrin.gif bier.gif


vouch pt el
am fost la patinuar si mam intalnit cu el ^^
a castigat un concurs si ia dat un bilet sa se duca la femei .. ^^ sau nush ce era

e un fraier k nu ma ajuta si pe mine cry3.gif cadeam demi rupeam toate alea si asta patina navea nici o treaba wurf.gif wurf.gif wurf.gif

sniper.gif icon_pointr.gif Kelz0

This post was edited by DyCa4EveR on Feb 17 2008 06:34pm
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Feb 18 2008 03:04am
Fotbal de la varsta de 9 ani pana la 20 profesionist dupa care m-am lasat ca a venit peste mine facultatea, serviciul ( Primaria orasului Chitila - Inspector de specialitate ) si alte extraactivitati.

ocazional joc biliard, tenis de masa, ping-pong, basket, cam orice

Imi este rusine pentru faptul ca nu stiu sa inot :|

In general imi place orice sport si nu fac abstractie de la nici un pericol. ( am sarit cu coarda elastica de la 250 de metri smile.gif )

Momentan joc fotbal la sala de 2 ori pe saptamana si mai fac o sala de forta dar imi ocupa mult prea mult timp serviciul ( am mai primit si functia de inspector de protectie civila ) facultatea ( Scoala Nationala de Stiinte Politice si Administrative anul IV - tre sa dau licenta in vara ) + prietena evident smile.gif


Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Feb 18 2008 06:22am
Quote (lord_of_war @ Sun, Feb 17 2008, 09:10am)
eu am bunici la Borsa si ma duc in fiecare an acolo si urc in pietrosul rodnei ^^ e super frumos
am facut poza asta cand urcam si acuma o folosesc la wallpaper


cand ma duci si pe mine acolo dutzu smile.gif

This post was edited by DaEyE on Feb 18 2008 06:22am
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Feb 18 2008 06:24am
[X] Sauna. ^^
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Feb 18 2008 06:34am
Quote (B4al @ Mon, Feb 18 2008, 02:24pm)
[X] Sauna. ^^


de aia esti asa schelet smile.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 18 2008 09:02am
Quote (rusclaudiualin @ Mon, Feb 18 2008, 11:04am)

Imi este rusine pentru faptul ca nu stiu sa inot :|


Same Here
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Feb 18 2008 02:16pm
Quote (DyCa4EveR @ Mon, 18 Feb 2008, 17:02)
Same Here


poate va invat eu biggrin.gif !!
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 18 2008 02:29pm
Quote (DyCa4EveR @ Mon, Feb 18 2008, 05:02pm)
Same Here


nu e o rusine sa nu stii? nu e o rusine sa intrebi sleep.gif

stiu sa inot..dar ma tem de apa peste 2 m (asta pt k pana in 2 m nu ma inec biggrin.gif )
am cazut in apa d vreo 4 m cand aveam 5 ani ..si am ramas putin..socat sa zicem..atata timp cat stiu k nu ma pot ineca..inot linistit.... laugh.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 18 2008 02:36pm
Quote (Arx_X @ Mon, Feb 18 2008, 10:29pm)
nu e o rusine sa nu stii? nu e o rusine sa intrebi sleep.gif

stiu sa inot..dar ma tem de apa peste 2 m (asta pt k pana in 2 m nu ma inec biggrin.gif )
am cazut in apa d vreo 4 m cand aveam 5 ani ..si am ramas putin..socat sa zicem..atata timp cat stiu k nu ma pot ineca..inot linistit.... laugh.gif


nush da knd am fost in grecia vara asta am inotat la 4 metri nush km krek apa e mai sarata plm..
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Feb 18 2008 03:05pm
Quote (DaEyE @ Mon, 18 Feb 2008, 14:34)
de aia esti asa schelet smile.gif


nu, aia e ca nu mananc regulat si nu regulez mancat.
Go Back To Romanian Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll