Quote (DyCa4EveR @ Tue, 22 Jan 2008, 10:23)
krek si JustGimmeEPix sia dat guilldu

Da si l-a vandut pentru ca a bagat toti ratonii in guild pe bani ^^ . Apoi unul i-a hackuit accurile si a ramas fara 10 k fgs si alte accsuri in valoare de 30 k fgs ^^
La unul ii facusem eu level service 6 x level 90 ^^ era full numai de perfectiuni ^^
Apoi a zis ca se lasa de d2 si a vandut guildul lui Mike ov la super oferta :| Ea crede ca cel ce i-a spart accul e cineva din guild -> Geggo impreuna cu ceva ajutor de pe acolo.
PL asta inseamna sa fii german. Sa iti "ucizi" prietenul pentru niste valori virtuale ^^