d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cum O Mai Ducetzi Fratzilor ? :)
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Jan 22 2008 03:46am
Quote (DyCa4EveR @ Tue, 22 Jan 2008, 10:23)
krek si JustGimmeEPix sia dat guilldu smile.gif


Da si l-a vandut pentru ca a bagat toti ratonii in guild pe bani ^^ . Apoi unul i-a hackuit accurile si a ramas fara 10 k fgs si alte accsuri in valoare de 30 k fgs ^^
La unul ii facusem eu level service 6 x level 90 ^^ era full numai de perfectiuni ^^

Apoi a zis ca se lasa de d2 si a vandut guildul lui Mike ov la super oferta :| Ea crede ca cel ce i-a spart accul e cineva din guild -> Geggo impreuna cu ceva ajutor de pe acolo.

PL asta inseamna sa fii german. Sa iti "ucizi" prietenul pentru niste valori virtuale ^^
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jan 22 2008 10:33am
Quote (ProAccA @ Sun, 13 Jan 2008, 20:45)
Eu bine tongue.gif


Go Back To Romanian Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll