Quote (DaEyE @ Sun, 13 Jan 2008, 13:44)
dute mah in pula mea de fraier fale tu mai bine in 2 minute
tu iti faci viata pe forum
dute la tara sa sapi fraiere
var placea sa traiti viata cum o traiesc io
altele mai stii sa zici decat du-te-n pula mea si iti faci viata pe forum ?
sau asta e tot vocabularul de care dispui ?

adi, lasa-i mai nene ca nu vezi cat ai poate duce? daca nu au argumente si nu sunt in stare sa poarte o discutie normal ca saracii recurg la astfel de injurii.
nu vad vre-un motiv de a ne cobori la nivelul lor.ignore , izi ^^