d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Uitativa Aici Ce Poate B4al Ca Si Chuck Norris > :)
Prev14567Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Jan 13 2008 07:11am
Quote (Serj_Tankian @ Sun, Jan 13 2008, 02:19pm)
copile, esti praf
urmeaza-ti visul in viata, da cu dacia in zid poate iti cade un renault din ea
o sa traiesti in ignoranta mai departe
case closed


dute mulge vaca mah prostule ca inca esti un copil mic
toata viata o sa traiesti pe forum
nu o sa ajungi cu nimic in viata daca stai toate ziua pe forum..o sa ajungi un labar

dute tu cu mata si aruncativa intr-o fantana si poate iti pica o pula in gura si la tine si la mata


This post was edited by DaEyE on Jan 13 2008 07:11am
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 13 2008 07:43am
Quote (DaEyE @ Sun, 13 Jan 2008, 13:44)
dute mah in pula mea de fraier fale tu mai bine in 2 minute
tu iti faci viata pe forum
dute la tara sa sapi fraiere
var placea sa traiti viata cum o traiesc io


altele mai stii sa zici decat du-te-n pula mea si iti faci viata pe forum ?
sau asta e tot vocabularul de care dispui ? laugh.gif

adi, lasa-i mai nene ca nu vezi cat ai poate duce? daca nu au argumente si nu sunt in stare sa poarte o discutie normal ca saracii recurg la astfel de injurii.
nu vad vre-un motiv de a ne cobori la nivelul lor.ignore , izi ^^
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Jan 13 2008 08:08am
moderatorii ce fac?
eu as bana asemenea exemplare
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 13 2008 08:09am
Quote (mmc01 @ Sun, 13 Jan 2008, 16:08)
moderatorii ce fac?
eu as bana asemenea exemplare


nu stiu romana cry3.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jan 13 2008 10:05am
Quote (DaEyE @ Sun, Jan 13 2008, 03:11pm)
dute mulge vaca mah prostule ca inca esti un copil mic
toata viata o sa traiesti pe forum
nu o sa ajungi cu nimic in viata daca stai toate ziua pe forum..o sa ajungi un labar

dute tu cu mata si aruncativa intr-o fantana si poate iti pica o pula in gura si la tine si la mata


mai baiete..nu lua taurul d coarne dak esti asa mucos...
despre faza cu scoala..afla k majoritatea celord aici avem ..mai multa vacanta decat ai tu scoala

asa k..exact cum spunea prietenul Razvan..(Dumnezeu sa-i dea alte multe asemenea replici) ..mana p carticica d cls. a 4-a si trage tare..poate promovezi si tu
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 13 2008 11:09am
Quote (Arx_X @ Sun, Jan 13 2008, 04:05pm)
mai baiete..nu lua taurul d coarne dak esti asa mucos...
despre faza cu scoala..afla k majoritatea celord aici avem ..mai multa vacanta decat ai tu scoala

asa k..exact cum spunea prietenul Razvan..(Dumnezeu sa-i dea alte multe asemenea replici) ..mana p carticica d cls. a 4-a si trage tare..poate promovezi si tu


mersi de lipeala cu inamicul public nr 0
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Jan 13 2008 11:11am
Quote (Arx_X @ Sun, Jan 13 2008, 06:05pm)
mai baiete..nu lua taurul d coarne dak esti asa mucos...
despre faza cu scoala..afla k majoritatea celord aici avem ..mai multa vacanta decat ai tu scoala

asa k..exact cum spunea prietenul Razvan..(Dumnezeu sa-i dea alte multe asemenea replici) ..mana p carticica d cls. a 4-a si trage tare..poate promovezi si tu


atunci dute si tu la scoala si invata ca esti prost de dai in gropi
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jan 13 2008 11:56am
Quote (DaEyE @ Sun, Jan 13 2008, 07:11pm)
atunci du-te si tu la scoala si invata ca esti prost de dai in gropi[/b]

si dau in gropi k asfaltul e facut d oameni cu pregatirea ta...

This post was edited by Arx_X on Jan 13 2008 11:56am
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 13 2008 11:59am
Quote (DaEyE @ Sun, Jan 13 2008, 07:11pm)
atunci dute si tu la scoala si invata ca esti prost de dai in gropi


gata ma smile.gif nu mai injura -.-
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 13 2008 01:08pm
Quote (Arx_X @ Sun, 13 Jan 2008, 19:56)
si dau in gropi k asfaltul e facut d oameni cu pregatirea ta...


bine zis dane rofl.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev14567Next
Closed New Topic New Poll