Quote (napsterz0r @ Tue, Dec 11 2007, 08:04pm)
se refera la alt tibi.. nu la b4al
am vazut citat al lui Adi..cu johnny si tibi..deci..nush c sa zic
in fine..ideea e k..si dak e gay omu..nu tre sa faci aici gusa..sa-l denigrezi sau chestii d genu
dak ti-am ranit sentimentele

c nasol suna

..scuze Cipy