d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > *** Atentie Cu Cine Vorbiti Pe Jsp Sau Bnet *** > Daca Este Posibil Se Va Intampla Odata
Prev14567810Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 10 2007 04:21am
Quote (Cipy @ Sat, 10 Nov 2007, 12:58)
Cine are ip: 86.120.66.220
Si`o va lua grav smile.gif


nu ai cum sa dai de el - ip-ul e de rds // cine stie prin ce proxiuri a intrat baiatu
iti doresc succes sa il gasesti - si poti sa ii dai si o bucata de la mine
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Nov 10 2007 05:40am
Quote (Serj_Tankian @ Sat, Nov 10 2007, 10:21am)
nu ai cum sa dai de el - ip-ul e de rds // cine stie prin ce proxiuri a intrat baiatu
iti doresc succes sa il gasesti - si poti sa ii dai si o bucata de la mine


fii sigur k asa o sa faC smile.gif
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 10 2007 06:31am
Quote (Pra[E]toR @ Fri, 9 Nov 2007, 00:48)
In fine eu sunt tazar scamming ba4l and mura-. ladderul trecut in fine eu nu mai joc pe europa atm @ gamespace puteti verifica insa prostul care se da "tazar" este un copil retardat, analfabet, si poate chiar sub 18 ani este din alexandria atat stiu. a avut acces la acc tazar-nwa datorita prostiei mele de a pune mailul de la acc acelashi q idul de ym.
In fine incercati si aflati ce si cum si punetil sa va trimita pm sau ceva @d2jsp
sau mai simplu faceti rost de un admin si punetil sa dea /finger pe acc tazar_i si pe tazar-nwa is not same ip, is not same town
mada ma stie personal.
daca tot asta credeti nu imi pasa pt ca eu nu joc pe europa daca observati 0.00gold am recurs la metoda asta pentru ca deja era un stres mult prea mare toata lumea ma intreba ce ai facut vezi ca ala imi era tov sa ii dai back bla bla
ma gasiti in rahova/sebastian in cazu in care vreti sa ieshim la un suc
si + ar trebui sa fiti mai atenti
pe gamespace a fost banata toata alexandria din cauza pustilor astia o_O permanent
daca vreti sa dati de mine aveti gs.dimorphic.net username: TaZaR sunt moderator acolo forumu oficial al gamespace-ului

aici aveti un print cand tocmai vorbeam cu mada si restul despre problema asta. Eram cu charul lanchandan
http://img221.imageshack.us/my.php?image=screenshot020sy3.jpg

Si care e id`u tau de messenger ?

Am o suspiciune legata de cafea.

Member
Posts: 2,879
Joined: Mar 6 2006
Gold: 0.00
Nov 10 2007 07:36am
Ai idul meu de mess numai ca ejti pe perm offline wink.gif
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 10 2007 07:42am
Quote (Pra[E]toR @ Sat, 10 Nov 2007, 15:36)
Ai idul meu de mess numai ca ejti pe perm offline wink.gif


cand bem cafeaua aia ?
Member
Posts: 2,879
Joined: Mar 6 2006
Gold: 0.00
Nov 10 2007 07:44am
cand te simti pregatit dai un buzz si vii incoace stiu eu un loc misto
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 10 2007 07:45am
Quote (Pra[E]toR @ Sat, 10 Nov 2007, 15:44)
cand te simti pregatit dai un buzz si vii incoace stiu eu un loc misto


tazar_2005: pra[e]tor from d2jsp here
tazar_2005: asta e idu de mess
xtc LSD: deci tu mi`ai dat teapa
xtc LSD: acu` ceva timp
xtc LSD: ok
xtc LSD: ne vedem
tazar_2005: da eu am fost
tazar_2005: acum 1-2 laddere nu mai tzin minte exact
tazar_2005: in fine
tazar_2005: stii unde ma gasesti
tazar_2005: welcome
tazar_2005: sa ma anuntzi cand
tazar_2005: sa ma aranjez
tazar_2005: inainte sa ne vedem
tazar_2005:

Degeaba da vina pa ala din alexandria, el e biggrin.gif

Pra[e]tor gasesc io o zi in program smile.gif
Member
Posts: 2,879
Joined: Mar 6 2006
Gold: 0.00
Nov 10 2007 07:48am
cred ca ejti destul de inapt daca ai dedus chestia asta
am si zis ca si pe tine atunci si pe mada tot cam pe atunci eu vam scamat si mi se rupe..
dar de cand q rr ladder eu nu mai am treaba q europa wink.gif
gamespace or nothing..
si dupa cum tziam zis si pe mess si in seara asta daca vrei sa vii/veniti stiti foarte bine unde ma gasiti si va astept
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 10 2007 11:04am
Quote (Serj_Tankian @ Sat, Nov 10 2007, 10:21am)
nu ai cum sa dai de el - ip-ul e de rds // cine stie prin ce proxiuri a intrat baiatu
iti doresc succes sa il gasesti - si poti sa ii dai si o bucata de la mine


deci..la asta nu ma astptam..e nasol rau mah
vilenta nu va aduce items/fg back
poat doar o noapte la racoare si cateva sute d RON in - ...
in final e decizia voastra..dar raman la parerea k umblati dupa cai verzi p pereti..oricum nu puteti da d el..oricine-ar fii
Banned
Posts: 1,105
Joined: Jul 25 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 10 2007 12:34pm
nu prea am luat scamms smile.gif ... si nici nu o sa mai iau ... deja cunosc app toate tipurile posibile biggrin.gif si sunt foarte previzibil

smile.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev14567810Next
Closed New Topic New Poll