Quote (Taiko @ Sat, 30 May 2009, 16:47)
nu-i rau :) bravo
la mine a fost ceva de genu 0/11 , apoi l-am lasat pe un prieten , el a trecut din prima :rofl: , apoi am mai dat eu fail la inca 10 una dupa alta . deci practic , la mine primele 21 sau 22 au fost toate fail

ce bine ca nu ma joc si eu, daca m-as juca, mi-as baga ceva