Quote (giuvaieru @ Tue, Jul 14 2009, 06:14pm)
ofc
doamne de idiot
spui o prostie .. si pe ruma ai uitat ce ai spus
semeni cu fata aia xixina care ii spunea altui user citez " dute si PLANGE LA MATA"
SI PE URMA SE INTREBA DE CE IL FACE LUMEA UN AGARAMAT CU 2 CLASE CA SI TRENU
presupun ca ori sunteti foarte buni prieteni .. ori multi
gz
gtg
inainte sa folosesti cuvinte care crezi ca te fac sa arati a intelectual , verifica naibiii dictionarul ... PAMPALAULE

tu esti ca ala ... rade ciob de oala sparta

now

and take your fail with you
This post was edited by brainpower777 on Jul 14 2009 03:33pm