Quote (Dc_ShoEs @ Wed, May 6 2009, 01:39pm)
noah cum ii ? Op RBaal sa il facem

Pai :
1) ai TRISAT

, ca ai facut topic cu ''o 1 fg /vote for OP RBaal''
2) topicu asta era facut sa alegem un nume pt noul channel de baal/dia run
ROmanesc .
3) Cei mai multi care au votat nu sunt
romani .
4) Topicul asta e postat in forumul
ROMANIA , deci aici ar trebui sa posteze
NUMAI ROMANI .
5) De la
2 voturi la
46 in mai putin de 10 ore...nu cred ca s-au trezit acum toti romaniii sa voteze pt
OP RBaal.
6) Daca tot ai facut topic ''O 1 fg/vote" ai dat fg lu aia?
7) Sper sa mai primesti 10% warn pt asta.
8) Daca tot voturile au fost ''cumparate'' cred ca cel mai bine e sa scot din lista
OP RBaal pt ca oricum ieri avea doar 2 voturi si nu aveau cum sa se inmulteasca atat de repede pt ca topicul asta e aici
de cateva zile ...
9) De acum nu mai ne intereseaza opinia ta despre numele la channel sau orice altceva legat de channelu asta.
10) Te rog sa nu mai postezi in topicul asta pt ca nu esti serios...