d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romanians Ftw!
Prev13456710Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,092
Joined: Jun 25 2008
Gold: 1.55
Apr 15 2009 07:07am
Quote (alexcata2004 @ Wed, Apr 15 2009, 01:04pm)
ACU TRE SA DAU SI EXPLICATI ?!
CAND PUI UN ITEM PE MP KRE VALOREAZA PESTE 500 DE FG'S NU IL PUI CU 1 FG !!!!!
IO L-AM PUS CU 14 .... :)
SI EU TI LE-AM CERUT AZI SI MI-AI CERUT FG'U :) AM ZIS K TI-L DAU MAI INCOLO DUPA KRE AI SPUS K TE CACI SI DUPA AI DAT DND IN LS ... :)


oare dc ? pt ca m-ai luat la misto ?
daca ti-e nu iti mai dau itemele inapoy care fak 1-1200fg dc pe ala care mi-a dat toate sabiile care fak peste 5k fg nu ii iau itemele ?
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Apr 15 2009 07:08am
Quote (NimeniAltu @ Wed, 15 Apr 2009, 15:07)
oare dc ? pt ca m-ai luat la misto ?
daca ti-e nu iti mai dau itemele inapoy care fak 1-1200fg dc pe ala care mi-a dat toate sabiile care fak peste 5k fg nu ii iau itemele ?


MA FACI SA DAU CU CALCULATORU DE PAMANT ....IO TE-AM LUAT PRIMU LA MISTO ?!!!!!!!
HA HA HA
Member
Posts: 10,092
Joined: Jun 25 2008
Gold: 1.55
Apr 15 2009 07:11am
Quote (alexcata2004 @ Wed, Apr 15 2009, 01:08pm)
MA FACI SA DAU CU CALCULATORU DE PAMANT ....IO TE-AM LUAT PRIMU LA MISTO ?!!!!!!!
HA HA HA


nu plange te rog :)
parca ziceai ca este doar un jok
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Apr 15 2009 07:12am
Quote (NimeniAltu @ Wed, 15 Apr 2009, 15:11)
nu plange te rog :)
parca ziceai ca este doar un jok


stai ma chill k nu ma consum io pe tine ;)
Member
Posts: 10,092
Joined: Jun 25 2008
Gold: 1.55
Apr 15 2009 07:13am
Quote (alexcata2004 @ Wed, Apr 15 2009, 01:12pm)
stai ma chill k nu ma consum io pe tine ;)



haha )) adevarat la valoarea ta :))

Member
Posts: 10,092
Joined: Jun 25 2008
Gold: 1.55
Apr 15 2009 07:13am
dar tu dc ti-ai facut sig/ava cu tine ?
vrei sa ne aratzi cat frumos esti ? ))


This post was edited by NimeniAltu on Apr 15 2009 07:14am
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Apr 15 2009 07:15am
Quote (NimeniAltu @ Wed, 15 Apr 2009, 15:13)
dar tu dc ti-ai facut sig/ava cu tine ?
vrei sa ne aratzi cat frumos esti ? ))


nu's io fotogenic :)
hai k io am plecat ....
don't forget ... :)
maybe soon u will get a real life ...
i belive u can :)
Member
Posts: 10,092
Joined: Jun 25 2008
Gold: 1.55
Apr 15 2009 07:16am
Quote (alexcata2004 @ Wed, Apr 15 2009, 01:15pm)
nu's io fotogenic :)
hai k io am plecat ....
don't forget ... :)
maybe soon u will get a real life ...
i belive u can :)


ce este aia viatza reala ?
este de bine ?
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Apr 15 2009 07:18am
Quote (NimeniAltu @ Wed, 15 Apr 2009, 16:04)
ce s-a intamplat de nu mai zici nik ?


pai am intrat in debara mi-am luat kevlaru pe mine, D-Eagle-ul, casca de infanterie si ma duc sa iau tab-ul de la benzinarie

ce plm crezi ca fac? ce fac in fiecare zi pe jsp, stai tu chill ca tot tu esti in dezavantaj cu toti pestii , camatarii si zebrele tale de apa dulce ...

io stiu cum arati, tu?

presupun ca nu m-ar oprii nici un peJte din " spate " -le tau sa iti fut o caramida in ceafa daca te vad prin oras, am copiat adresa ta in notepad, just in case




Quote (NimeniAltu @ Wed, 15 Apr 2009, 16:13)
dar tu dc ti-ai facut sig/ava cu tine ?
vrei sa ne aratzi cat frumos esti ? ))


e actoru din Its all gone pete tong

Nume:
Paul Kaye Paul Kaye
Data nasterii:
1965 (44 ani) 1965-00-00
Locul nasterii:
Clapham, London, Anglia, Marea Britanie
Zodia:
n/a

Quote (NimeniAltu @ Wed, 15 Apr 2009, 16:21)
bv pey vezi ca nici yo nush cum aratzi tu :)))) poate te prind prin herestrau ca vad ca te dai cu bicicleta :))) esti prost rau :)))) HAHAHA=))))))))))))))))))))) sa vezi ce omor iti dau cand te prind ca bat 10 ca tine :))) sa nu mai zic ca daca vreau intru peste tine in casa si ma doare in pwla ca nu are ce sa imi faca politzia :)


rofl?! .. lol?! ... lmao?! ... e ceva mai presus de astea? ... plm :unsure : .... x 10 la fiecare

da da ma dau cu bike, Bionic B1 cand gasesti bike, m-ai gasit si pe mn :rolleyes:

This post was edited by EvilSpoon on Apr 15 2009 07:23am
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Apr 15 2009 07:20am
Quote (EvilSpoon @ Wed, 15 Apr 2009, 15:18)
pai am intrat in debara mi-am luat kevlaru pe mine, D-Eagle-ul, casca de infanterie si ma duc sa iau tab-ul de la benzinarie

ce plm crezi ca fac? ce fac in fiecare zi pe jsp, stai tu chill ca tot tu esti in dezavantaj cu toti pestii , camatarii si zebrele tale de apa dulce ...

io stiu cum arati, tu?

presupun ca nu m-ar oprii nici un peJte din " spate " -le tau sa iti fut o caramida in ceafa daca te vad prin oras, am copiat adresa ta in notepad, just in case


http://www.funmunch.com/graphics/have_a_nice_day/graphics/have_a_nice_day_1.gif


u know that i like u style :)
deci acolo imi era kevlaru ...
vezi k e low quality :(

This post was edited by alexcata2004 on Apr 15 2009 07:21am
Go Back To Romanian Topic List
Prev13456710Next
Closed New Topic New Poll