Quote (NimeniAltu @ Wed, 15 Apr 2009, 16:04)
ce s-a intamplat de nu mai zici nik ?
pai am intrat in debara mi-am luat kevlaru pe mine, D-Eagle-ul, casca de infanterie si ma duc sa iau tab-ul de la benzinarie
ce plm crezi ca fac? ce fac in fiecare zi pe jsp, stai tu chill ca tot tu esti in dezavantaj cu toti pestii , camatarii si zebrele tale de apa dulce ...
io stiu cum arati, tu?
presupun ca nu m-ar oprii nici un peJte din " spate " -le tau sa iti fut o caramida in ceafa daca te vad prin oras, am copiat adresa ta in notepad, just in case
Quote (NimeniAltu @ Wed, 15 Apr 2009, 16:13)
dar tu dc ti-ai facut sig/ava cu tine ?
vrei sa ne aratzi cat frumos esti ? ))
e actoru din Its all gone pete tong
Nume:
Paul Kaye Paul Kaye
Data nasterii:
1965 (44 ani) 1965-00-00
Locul nasterii:
Clapham, London, Anglia, Marea Britanie
Zodia:
n/a
Quote (NimeniAltu @ Wed, 15 Apr 2009, 16:21)
bv pey vezi ca nici yo nush cum aratzi tu :)))) poate te prind prin herestrau ca vad ca te dai cu bicicleta :))) esti prost rau :)))) HAHAHA=))))))))))))))))))))) sa vezi ce omor iti dau cand te prind ca bat 10 ca tine :))) sa nu mai zic ca daca vreau intru peste tine in casa si ma doare in pwla ca nu are ce sa imi faca politzia 
rofl?! .. lol?! ... lmao?! ... e ceva mai presus de astea? ... plm :unsure : .... x 10 la fiecare
da da ma dau cu bike, Bionic B1 cand gasesti bike, m-ai gasit si pe mn
This post was edited by EvilSpoon on Apr 15 2009 07:23am