d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cam Asta Eram Eu In Tinerete :) > Si Acum Sa Trecem La Critica :)
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Apr 1 2009 03:16pm
Quote (gaby94 @ Wed, Apr 1 2009, 09:58pm)
Dale in plm de groguri...

rusclaudiualin...marfa poezie wink.gif bounce.gif


PAI SI-A MEA ? sad.gif sad.gif
Member
Posts: 3,027
Joined: Feb 3 2009
Gold: 0.01
Apr 2 2009 07:22am
Quote (Taiko @ Thu, Apr 2 2009, 12:16am)
PAI SI-A MEA ?  :(  sad.gif


scz dar nu citisem tot topicu'

si a ta e marfa ma , dar sarisem peste pagina aia happy.gif bounce.gif


se pare ca sunt o gramada de poeti jucatori de d2 ...


Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Apr 2 2009 04:45pm
:thumbsup:

ai ochi buni :P
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 3 2009 03:58am
Quote (Taiko @ Fri, 3 Apr 2009, 01:45)
:thumbsup:

ai ochi buni :P


poezia lui Taiko e marfa ! parca sunt coptil prunc, citind 'Povestiri istorice' pe vremea comunismului cand nu erau desene animate :)

am citit-o sa vad daca e faina. si e.
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Apr 4 2009 12:48pm
Quote (the_rest @ Wed, 1 Apr 2009, 18:34)

drugs only seem good, after a while they ruin your life

sunt studii (nu mai stiu exact pe ce forum le'am citit) care demonstreaza k oamenii mor de la tigari (x%), de la bautura (x%), de la cocaina si alte prostii dinastea (x%), si din cauza marihuanei mor 0%!.. sau nu direct :) poate un fumator inrait care fumeaza de 20 de ani cate 2 grame de maria pe zi si intro ultima zi fumeaza 10 grame si e atat de fericit se arunca de pe un pod asta e partea a doua...

Si cat despre poiezia ta taiko. e tare k merge citita un continuu k nu are nici un p u n c t .
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Apr 4 2009 02:04pm
for the record , n-am nimic cu iarba . din punctul meu de vedere , nu e drog .
daca vrea cine vre .. e ok . ce-i drept , de relaxare sau la chef . cine fumeaza si-n timpul "liber" foarte mult si da multi bani. e un idiot. :)
Member
Posts: 7,062
Joined: Feb 2 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 5 2009 07:48pm
frumoasa poezie Taiko, am si eu multe dar cateva sunt copilareshti(tip dragoste de mama de cand aveam vreo 8-9 ani) iar altele prea pesimiste sa mai bine zis realiste ...lansandu-ma spre societate,, problemele ei etc...
in legatura cu drogurile....pfff,, acum vreo 2 ani am stat pe iarba si coca... ajunsesem sa dau toti bani pe ele .., trebuir nasoal etc... mai nou am mai mult de un an de cand nu am fumat nicimacar ciocolata(de orice tip ar fi ea) si ma simt mult mai bine. trecand printr-o experienta de genul asta pot spune sincer ca : NU SE MERITA... la inceput toti: a ca nu , ca eu la mishto , ca nu-s adict( dar am cunoscut persoane care au dat in cap pt un gram de hash...)
intr-un final , nu pot spune nimanui sa se ---- sau sa nu se---- (eu unu prefer nu) dar in lume exista un drog legal si mult mai puternic decat cioco , iarba respectiv coca.. acesta fiind alchool'ul care dauneaza mult mai mult si pe langa asta din ce in ce mai multi tineri ajung in coma etilica la spital...(mai ales ca il pot gasi ushor)
un mic sfat mai in gluma mai in serios : nu fumati, nu beti ,,, cel mai bine uteti xD
Member
Posts: 7,062
Joined: Feb 2 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 5 2009 07:50pm
scz , am mancat cateva litere .. ultimul cuv la sfat era F-u-t-e-t-i
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Apr 11 2009 01:21pm
lol ... nvm

This post was edited by alexcata2004 on Apr 11 2009 01:21pm
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Apr 11 2009 01:45pm
Quote (puyu @ Mon, 6 Apr 2009, 01:50)
scz , am mancat cateva litere .. ultimul cuv la sfat era F-u-t-e-t-i


Picioare`n gard.

This post was edited by napsterz0r on Apr 11 2009 01:45pm
Go Back To Romanian Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll