Quote (DyCa4EveR @ Thu, Feb 12 2009, 01:28pm)
eu nu joc la nici o echipa de fotbal , poate vrei sa zici dica si ce trb avea acc meu cu steaua. mie imi placea de dica cum joaca nu de steaua . adik tin cu steaua dar dica era pe primu loc
plm... app de unde ai mai furat sigu ala
ce am zis si ce intelegi tu e altceva , in fine nvm
sig este selfmade

Quote (bfrulz @ Thu, Feb 12 2009, 01:58pm)
ahaha .. kelz0 se vede k numai eshti Trusted ..

)
heh claudiu, cyp/dyk ? idc what they think about me
This post was edited by kelz0 on Feb 12 2009 08:48am