d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Pa Alex... > Retired Moderator :(
Prev13456Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 21 2008 01:34pm
Mie mi-a aruncat un flegmatic "-1 romani" pe msn.

Ceea ce ma face sa cred ca`si dorea topicu` asta. Ceea ce ma`ndoiesc este c-au fost relatii atat de cordiale-ntre noi doi, incat sa ne permitem.

So, who gives a fuck ?
Member
Posts: 15,031
Joined: Jul 14 2007
Gold: 10,620.29
Nov 21 2008 02:49pm
Quote (Arx_X @ Fri, 21 Nov 2008, 19:39)
Razvan(rizwan) ,

#1 nu pune la inima tot ..nu are rost..fiecare are particica lui de dreptate
#2 cum ti-ai luat tag nu e treaba noastra..since nu putea sa-mi pese mai putin
#3 nu faptul ca ai tradus ceva ti-a adus un tag..nu e chiar asa "simplu"
#4 ce faci tu in guild si in ce guild esti iar nu e treaba noastra ..fiecare cu ***** masii

si #5, daca Radu isi ia tag , treaba cui il da..no comment aici
dar sa fim intelesi, nu tot ce zboara e comestibil..stiu membrii care sunt pe d2jsp de nici 6 luni si au privilegii deja..sa fim seriosi..nu-mi spune ca "au facut au tras, au schimbat" (daca vrei un exemplu sa ma anunti ca iti trimit un pm happy.gif )

inca o data..poate incetam sa ne luam la tinta cu  rahat ...


calmeaza-te, nu ti-am facut observatie, am crezut ca asa ii spui tu "Dadu"
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Nov 21 2008 02:54pm
Quote (MrDjBthu @ Fri, 21 Nov 2008, 21:23)
asa, pai voi nu stiti ca asta o ardea pe irc cu ozgar, cu morbid parca, cho si ca a fost prietena lu decandence (fost mod) ?
si tot vorbea lumea de ei, ca ce fac, ca s-au vazut, ca a fost ala la ea , au facut ei poze, au pus pe forum.
femeia a primit tag intr-un final, tag pe care il are si acum, si acum ea se joaca wow pe server cu toti modsii din jsp, sau unde se jucau ei, ca poate acuma nu mai sunt toti, dar erau destui pe gorgonash us.
ma rog, asta e pe scurt


Eu nu citesc tot jsp-ul smile.gif doar pe la wow ce ma mai uit, pe aici si pe la general parca. Din ce am vorbit eu cu ea, fara sa stiu toata drama asta, a jucat pe gorgonash si s-a transferat prin toamna pe altul. Oricum fata stie sa joace wow, sau cel putin clasa pe care o joaca, paladin. In rest, sa fie sanatoasa smile.gif
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Nov 21 2008 02:59pm
4 Membrii: kelz0, Alexandru, MrDjBthu, Taiko
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 21 2008 03:18pm
Quote (rizwan @ Fri, 21 Nov 2008, 18:59)
Arx_x, eu nu va cunosc. Am accesat acest forum de cand sunt pe d2jsp, insa nu prea am vorbit cu multi, tocmai din motivul ca nu vreau sa ma cert cu voi sau sa spun ceva ce as putea regreta.
Stiu ca nu va intereseaza de ce, cum, si cand am primit eu tagul, atunci de ce sunt dat exemplu de "cersetor" pe langa moderatori de catre MrDjBrthu?

Apoi faza cu tradusul. Ai dreptate, nu am primit tag pentru ca am tradus alea, si nici nu am sustinut asta, am spus ca printre faptele "bune" ca sa le zic asa, a contat si tradusul acelor ghiduri. Dar, ce naiba conteaza ce am facut eu.

#4 ce faci tu in guild si in ce guild esti iar nu e treaba noastra ..fiecare cu ***** masii
Ai dreptate, dar, din nou, am fost dat exemplu de pupincurist, si din concluzia asta, am inteles ca daca sunt intr-un guild cu Sabine si alti moderatori, sunt considerat pupincurist.

Pe Dadu?! Radu?! asa ii spui? tongue.gif n-am stiut, l-am dat exemplu, ziceam ca daca el va primi tag, va fi la fel de celebru ca mine?


rofl.gif

Ca trasaturi, de subliniat imaturitatea, abrevierile, si lacunele.

E: uitasem limbaju` de lemn.

This post was edited by B4al on Nov 21 2008 03:18pm
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Nov 21 2008 03:23pm
Quote (B4al @ Fri, 21 Nov 2008, 22:18)
rofl.gif

Ca trasaturi, de subliniat imaturitatea, abrevierile, si lacunele.

E: uitasem limbaju` de lemn.


parle vu Romanian?
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 21 2008 03:25pm
Quote (napsterz0r @ Fri, 21 Nov 2008, 23:23)
parle vu Romanian?


Tu treci pe mess.

Nu te ascunde de mana destinului, Brutus rofl.gif
Member
Posts: 15,031
Joined: Jul 14 2007
Gold: 10,620.29
Nov 21 2008 03:52pm
Quote (B4al @ Sat, 22 Nov 2008, 00:18)
rofl.gif

Ca trasaturi, de subliniat imaturitatea, abrevierile, si lacunele.

E: uitasem limbaju` de lemn.


Tu chiar n-ai treaba acasa?
Ce dreacu mi-a trebuit mie sa postez aici, uite daia nu prea am postat.

This post was edited by rizwan on Nov 21 2008 03:58pm
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 21 2008 04:30pm
Quote (rizwan @ Fri, 21 Nov 2008, 23:52)
Tu chiar n-ai treaba acasa?
Ce dreacu mi-a trebuit mie sa postez aici, uite daia nu prea am postat.


m-am spart de ras
rofl.gif laugh.gif rofl.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 23 2008 01:38pm
Quote (kelz0 @ Fri, Nov 21 2008, 07:48pm)
mucles :V


da , cel mai adevarat
Go Back To Romanian Topic List
Prev13456Next
Closed New Topic New Poll