Quote (Serj_Tankian @ Mon, 22 Sep 2008, 11:20)
cine te-a dat in gat nu mai conteaza, pentru ca si "turnatul" in diverse forme e o ocupatie (avem experienta 50 de ani ce balamuc)
dar oricum, oricine trebuie sa tina minte un lucru:
Do not sell "pot" to the cops, you DUMMY 
in rest Steaua a batut cu 4:0 in campionat
si e luni ...
pai daca aia nu au jucat nimic, normal ca steaua a batut cu 4-0
erau praf aia, praf praf.
iar bayern si-a luat-o acasa destul de rau ^^
urmeaza dinamo sa bata azi

cat despre vanzarea de fg, sa stii ca au fost inchisi oameni care aveau postate anunturi pe eeeebay ca vand, asta ca au fost prosti sa-si puna suma exacta sau un nume de user asemanator.
iar tu ai incercat sa vinzi chiar aici pe site, lol.
si inca o treaba, vezi ca pt amenintari poti sa-ti iei si ban, asa ca iti sugerez sa iti mai temperezi atitudinea.