Quote (bfrulz @ Sun, Sep 21 2008, 03:46pm)
referitor la ce a spus RUSCLAUDIUALIN q religiile ... Stai lishtinit k nu osa se afle niciodata dak experimentu a fost un succes ptr k ishi dau shi ei seama ce se va intampla .. shi nu kred k vor vrun razboi mic asha .... 1 la mana .. PAPA oriqm nu osa ii lase sa dezvaluie secretul , 2 la mana nici ei nu il vor dezvaluii ..
APP , referitor la BLACK HOLE asta este un experiment petru a afla dak exista vro particula mai mica dekt un PROTON .. nici deqm sfarshitu luimii sau chestii deastea ... k asha putem sa spune despre zia 666 kre a picat in data de 6.6.06 intro martzi .. q anticristu shi celelalte .. shi sa zis k va venii sfarsitul lumii .. shi nu a venit .. noi trebe sa ne gandim k dak DUMNEZEU vrea sa ne ia .. ne ia knd vrea el nu knd vor unii sau altzi .
Pai tocmai aici am ajuns noi cu vb se pare ca nu ai citit indeajuns..Daca ei descopera ca Dumnezeu nu ezista cum sa ne mai ia el?
Pt ca mai sunt multe zvonuri ca universul tot asa a aparut dintr-o Gaura Neagra.Ei nu vor sa descopere particula mai mica ei vor sa vada cum sa format Universul..nush de unde te ai informat dar se pare ca e cam gresit si nu e primul experiment de genul asta cu Gaura neagra sunt mai multe dar Nasa a tacut din gura pt ca sateliti lor i-au inghitit gaura neagra.Nu este unica Gaura neagra sunt destule in Univers care ne afecteaza si ne vor afecta in continuare asa cum a fost si cu experimentul care vroiau sa il faca sa creeze niste propulsoare sa devieze Terra pt meteoritul care ne va lovi peste cativa ani si este mai mare de vreo 500 ori ca Terra dar sau gandit mai bine creeaza niste bombe etc etc sa il distruga sa nu ne afecteze asa tare si e totul preparat deja din cate am auzit.Dar mai este o logica care nu incadreaza cum trebe...Meteoritul va lovi pamantul prin 2012 iar Gaura Neagra va avea dimensiunea exacta care au calculat ei tot prin 2012..se pare ca e ceva la mijloc si nu stim noi pot fii variante si variante...