d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Diablo 3
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Oct 15 2008 05:57am
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 15 2008 11:22am
Quote (mmc01 @ Wed, Oct 15 2008, 11:57am)


ba ce polologhie tampita

pentru cine nu a citit: zice ca daca omori pe diablo cu un anumit inel din 1.07 game crashes, sau ca poti sa il faci pe diablo sa fuga cu terror daca ii dai cu dol rune
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Oct 15 2008 01:15pm
Quote (the_rest @ Wed, 15 Oct 2008, 20:22)
ba ce polologhie tampita

pentru cine nu a citit: zice ca daca omori pe diablo cu un anumit inel din 1.07 game crashes, sau ca poti sa il faci pe diablo sa fuga cu terror daca ii dai cu dol rune


N-ai prins, n-ai inteles sau nu ai citit tot. Diablo 3 release date: 09/09/09 wink.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Oct 16 2008 12:12am
Quote (mmc01 @ Wed, 15 Oct 2008, 22:15)
N-ai prins, n-ai inteles sau nu ai citit tot. Diablo 3 release date: 09/09/09 wink.gif


e inversul lui 6 6 6 ? biggrin.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Oct 16 2008 06:01am
io zic ca e duma
SPER ca e duma
Sper sa iasa mai repede smile.gif)))
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 19 2008 02:04pm
Quote (mmc01 @ Wed, Oct 15 2008, 07:15pm)
N-ai prins, n-ai inteles sau nu ai citit tot. Diablo 3 release date: 09/09/09 wink.gif


tampenii komuniste

mi-a placut cum a spus unu: teach me master!

ala chiar ca a aberat aiurea aberand aiuristic
Banned
Posts: 2
Joined: Oct 30 2008
Gold: 0.00
Oct 30 2008 04:37am
d3 is shit
Member
Posts: 3,541
Joined: Jan 8 2006
Gold: 911.00
Oct 30 2008 05:17am
Quote (Taiko @ Thu, Oct 16 2008, 02:01pm)
io zic ca e duma
SPER ca e duma
Sper sa iasa mai repede smile.gif)))


este vrajeala , pana si el a recunoscut. Si...ma indoiesc ca d3 va iesi mai devreme de inceputul-mijlocul lu 2010
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Oct 31 2008 06:00pm
Quote (Roberto93527 @ Thu, Oct 30 2008, 11:37am)
d3 is shit


ja
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Nov 3 2008 01:00pm
bai nene .. va miratzi atata de d3 park ar fi cine shtie ce .. in loc sa va ganditzi ktzi bani va bagatzi in pc-uri .. + kt os acoste jocu + ktzi bani le bagatzi in curu la astia gen Nj , voi ar trebuii draq sa mai uitatzi de d2 d3 deoarece presupun k avetzi o varsta ... peste 16-17 ani ... in loc sa ieshitzi q pretenele .. sau sa facetzi altceva .. va distrugetzi copilaria q jocu asta ... e frumos nu ic nu .. k shi eu am jukt 4 ani .. dormeam 1 zi shi 1 sapatamana stateam shi ma jukm .. dar mai dal draq de d2 .. shi d3 k doar knd ma uit pe jsp qm se mira unii de d3 asta ma iau nervii .. park atzi vii nishte copii daia kre nu atzi avut copilarie ... E frumos nu zik nu dar pana knd .. .?
Go Back To Romanian Topic List
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll