d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Euro 2008 > Pareri , Prognosticuri
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Jun 13 2008 02:22pm
Quote (Arx_X @ Fri, 13 Jun 2008, 22:02)
aici nu vad lucrurile la fel
primul gol al italiei a fost perfect valabil..nici vorba de offside
dar am avut si noi ghinion la bara lui Chivu, sau la torpila lui Tamas

asta e, am avut si un penalty ..pacat


Stiu ca ne-am meritat golul, nu inteleg de ce parerile noastre sunt diferite - mie doar imi pare rau pt penalty-ul acela, ne-ar fi putut ajuta foarte mult.
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Jun 13 2008 09:44pm
pacat... daca ii bateam.. treceam sigur.. acu...;-s
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Jun 13 2008 11:05pm
[QUOTE=napsterz0r,Sat, 14 Jun 2008, 04:44]pacat... daca ii bateam.. treceam sigur.. acu o sa ramanem cu magnificul, nemaipomenitul, miraculosul, maestrul, briliantul... rateaza 11 metrii smile.gif))
Banned
Posts: 11,659
Joined: Aug 24 2007
Gold: 627.66
Jun 14 2008 05:03am
Quote (MrDjBthu @ Sat, 7 Jun 2008, 15:56)
unde ???
in grupe fiecare echipa joaca 3 meciuri, tu zici ca iesim din grupe, adica facem acolo 1 victorie si 2 egaluri , si ca pierdem in sferturi  ???

cat despre pronosticuri as zice asa:
italia sau spania castiga, poate portugalia .

cat despre noi sper sa trecem de grupe cu italienii. putem sa-i batem pe francezi, nu sunt asa de rai/urati.

iar azi: cehia si portugalia vor bate


dfgwergwer wertert yteyrtre yur tu
Member
Posts: 10,497
Joined: Jan 6 2007
Gold: 2,922.00
Jun 14 2008 05:43am
Quote (napsterz0r @ Sat, Jun 14 2008, 04:44am)
pacat... daca ii bateam.. treceam sigur.. acu...;-s


acuma tebuie sa batem pe holanda unsure.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jun 14 2008 06:29am
[QUOTE=napsterz0r,Sat, Jun 14 2008, 08:05am][QUOTE=napsterz0r,Sat, 14 Jun 2008, 04:44]pacat... daca ii bateam.. treceam sigur.. acu o sa ramanem cu magnificul, nemaipomenitul, miraculosul, maestrul, briliantul... rateaza 11 metrii smile.gif))[/QUOTE]

nu e primul si nici ultimul jucator care rateaza un penalty in momente importante
era prea stresat si obosit sa execute..trebuia sa nu incerce ..parerea mea
preferam un Tamas sau Goian . care sa-l trimita pe Bufon printre spectatori
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Jun 14 2008 11:22am
sic transit gloria Mutu smile.gif (corect ar fi Muti(cred))

io nu-mi fac probleme . spurcam portocala si rezolvam punctele necesare smile.gif
cupa vine aci biggrin.gif

This post was edited by Taiko on Jun 14 2008 11:22am
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Jun 14 2008 11:57am
si da.. spania - suedia 2-1 biggrin.gif nice one
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jun 14 2008 05:03pm
[QUOTE=Arx_X,Sat, 14 Jun 2008, 15:29][QUOTE=napsterz0r,Sat, Jun 14 2008, 08:05am][QUOTE=napsterz0r,Sat, 14 Jun 2008, 04:44]pacat... daca ii bateam.. treceam sigur.. acu o sa ramanem cu magnificul, nemaipomenitul, miraculosul, maestrul, briliantul... rateaza 11 metrii smile.gif))[/QUOTE]

nu e primul si nici ultimul jucator care rateaza un penalty in momente importante
era prea stresat si obosit sa execute..trebuia sa nu incerce ..parerea mea
preferam un Tamas sau Goian . care sa-l trimita pe Bufon printre spectatori[/QUOTE]

printre spectatori sa ia mingea dupa o transformare reusita de 3 puncte.
da sunt de acord tongue.gif
cine putea sa-si permita sa-i zica lu adisor ma nene nu o bate tu, cred ca in afara de chivu sau piti nici unu....
banel trebuia sa bata ^^
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jun 14 2008 05:21pm
[QUOTE=MrDjBthu,Sun, Jun 15 2008, 01:03am][QUOTE=Arx_X,Sat, 14 Jun 2008, 15:29][QUOTE=napsterz0r,Sat, Jun 14 2008, 08:05am][QUOTE=napsterz0r,Sat, 14 Jun 2008, 04:44]pacat... daca ii bateam.. treceam sigur.. acu o sa ramanem cu magnificul, nemaipomenitul, miraculosul, maestrul, briliantul... rateaza 11 metrii smile.gif))[/QUOTE]

nu e primul si nici ultimul jucator care rateaza un penalty in momente importante
era prea stresat si obosit sa execute..trebuia sa nu incerce ..parerea mea
preferam un Tamas sau Goian . care sa-l trimita pe Bufon printre spectatori[/QUOTE]

printre spectatori sa ia mingea dupa o transformare reusita de 3 puncte.
da sunt de acord tongue.gif
cine putea sa-si permita sa-i zica lu adisor ma nene nu o bate tu, cred ca in afara de chivu sau piti nici unu....
banel trebuia sa bata ^^[/QUOTE]

Adi trece printro faza kre a trecuto si Cristiano Ronaldo.
Daca va fi iar un penalty 100% nul mai va lasa sa bata
Go Back To Romanian Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll