[QUOTE=MrDjBthu,Sun, Jun 15 2008, 01:03am][QUOTE=Arx_X,Sat, 14 Jun 2008, 15:29][QUOTE=napsterz0r,Sat, Jun 14 2008, 08:05am][QUOTE=napsterz0r,Sat, 14 Jun 2008, 04:44]pacat... daca ii bateam.. treceam sigur.. acu o sa ramanem cu magnificul, nemaipomenitul, miraculosul, maestrul, briliantul... rateaza 11 metrii

))[/QUOTE]
nu e primul si nici ultimul jucator care rateaza un penalty in momente importante
era prea stresat si obosit sa execute..trebuia sa nu incerce ..parerea mea
preferam un Tamas sau Goian . care sa-l trimita pe Bufon printre spectatori[/QUOTE]
printre spectatori sa ia mingea dupa o transformare reusita de 3 puncte.
da sunt de acord

cine putea sa-si permita sa-i zica lu adisor ma nene nu o bate tu, cred ca in afara de chivu sau piti nici unu....
banel trebuia sa bata ^^[/QUOTE]
Adi trece printro faza kre a trecuto si Cristiano Ronaldo.
Daca va fi iar un penalty 100% nul mai va lasa sa bata