d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Haioase No# 3 > Cred K Pe La 3 Am Ajuns
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,031
Joined: Jul 14 2007
Gold: 10,620.29
Aug 26 2008 02:08pm
Cineva mi-a povestit niste chestii, nu stiu daca sunt reale

Cica intr-o zi, unu a iesit de la scoala, si a vazut un copil cu o sapca verde, si l-a intrebat "Cat vrei pe shako"

Alta faza, unu, a jucat diablo non stop 2-3 zile la o sala, toata lumea il cauta, masa nu stia de el.
Cand s-a dus acasa si s-a culcat, a dat masa de el, si cand i-a zis "Hai puiule, scoala-te" el i-a zis "Stai ca nu-mi gasesc armura"
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Aug 26 2008 02:17pm
Quote (rizwan @ Tue, Aug 26 2008, 10:08pm)
Cineva mi-a povestit niste chestii, nu stiu daca sunt reale

Cica intr-o zi, unu a iesit de la scoala, si a vazut un copil cu o sapca verde, si l-a intrebat "Cat vrei pe shako"

Alta faza, unu, a jucat diablo non stop 2-3 zile la o sala, toata lumea il cauta, masa nu stia de el.
Cand s-a dus acasa si s-a culcat, a dat masa de el, si cand i-a zis "Hai puiule, scoala-te" el i-a zis "Stai ca nu-mi gasesc armura"


Hahaha, cam asa ceva o sa se intample si pe aici cat de curand.
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Aug 28 2008 10:34am
Deoarece ai INCERCAT sa-mi fi credincios in toate cele, iti voi acorda o dorinta, caci eu sunt Dumnezeul tau!" Se opreste bikerul si spune : "Fa-mi un pod pana in Hawaii ca sa pot merge acolo cu bicicleta cand am chef." Dumnezeu: "Se poate face, dar nu pot justifica dorintele tale lumesti, mai bine gandeste-te putin si cere-mi ceva care sa-mi aduca si mie glorie eterna, si tie satisfactie spirituala!" Se gandeste bikerul indelung si intr-un sfarsit spune: "Doamne, as vrea sa inteleg femeile. Vreau sa stiu ce simt ele cu adevarat, vreau sa stiu cum sa fac o femeie cu adevarat fericita.".. .Dupa o tacere indelungata, Dumnezeu raspunde: " Vrei podul cu 2 sau 4 benzi?
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 29 2008 07:08pm
doua bomboane stateau pe acoperis. una se arunca in cap . care ? raspuns : aia DE MENTA
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 3 2008 04:22am
Doi politisti stateau de vorba pe aeroport :-Cum or putea teroristii sa deturneze ditamai avionul ,zice unul.Celalalt:-poi nu-l deturneaza la sol cand e asa mare,ci in aer cand e mic de tot!
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 20 2008 10:17am
Un tip statea necajit pe un scaun la bar. Vine prietenul lui si il intreaba: - Ce s-a intamplat cu tine de esti asa distrus? - Iti amintesti de fata aia superba de care ti-am povestit data trecuta? Tipa nou angajata la firma? - Da, da. - Cea pe care numai trebuie sa o privesc si am o erectie puternica. - Si ce s-a intamplat? - Pai mi-am luat inima in dinti si am rugat-o sa iesim seara la o cina in oras si la ora 8 trebuia sa o iau de acasa. - Si, si ?? - Pai ca sa n-o sperii din prima seara mi-am legat p..a de picior si asa am plecat la ea acasa. Am sunat la usa si a aparut intr-o rochie mini mini cu un decolteu imens. - Si ce s-a intimplat? - I-am tras un picior in gura....... smile.gif)
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Sep 23 2008 07:06am
Un melc bate la usa unui urs.
Iese ursul, se zgaieste, nu vede pe nimeni, dupa care se uita in jos si
da de melc.
Enervat, il ia pe melc de guler si-l azvarle cat poate de departe.
Dupa 6 luni se aud iar batai in usa ursului, care iese din casa si da cu
ochii de melc.
Melcul,nervos: "Ia asculta, ma, ce-a fost faza asta de adineauri?
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Sep 23 2008 12:54pm
2 negri stateau la cafea
primul negru uitandu-se in ceasca : BHA! nu-mi vad reflectia !
al doilea negru: pai ba , esti negru
primul negru : Rasistule




^^^ .. asta mi-o venit in cap amu .. banc sec biggrin.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Sep 23 2008 01:33pm
Quote (Taiko @ Tue, Sep 23 2008, 08:54pm)
2 negri stateau la cafea
primul negru uitandu-se in ceasca : BHA! nu-mi vad reflectia !
al doilea negru: pai ba , esti negru
primul negru : Rasistule




^^^ .. asta mi-o venit in cap amu .. banc sec biggrin.gif


da o stii pe asta?


2 clatite stateau in desert... si stateau si stateau si dupa cateva minute ia cazut gemu.



e super nu? laugh.gif biggrin.gif
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Sep 23 2008 04:45pm
HAHAHAHAHA
Go Back To Romanian Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll