d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Sporturi Practicati Sau Ati Practicat? > O Scurta Descriere Ar Fi Buna
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 17 2008 03:22am
Quote (RO_Byron @ Sun, Feb 17 2008, 07:41am)
am batut maidanele cu mingea in copilarie,la liceu baschet....si pe urma sah si pescuit(dupa fac.)
AAAAAAAA era sa uit am avut o aventura placuta in Retezat,intr-o vara, intr-un concediu........noroc ca a mers unu cu aro pana aproape de cabana(aproape zic inca 1h de mers pe jos).Si cand am vazut ca urmatoarea cabana e la 7h de mers nu stiam cum sa ajung mai repede acasa.Oricum e o zona super,parca era si un lac,unu cunoscut...daca imi aduc aminte va spun cum se cheama.


Lacul Bucura cumva? tongue.gif si da..e super frumos... dar n-am ajuns pe acolo..Parangul Mare si Cheile Rasnovului (Brasov) sunt zonele muntoase mai departate pe care le-am urcat

lord_of_war ...frumos la Borsa...stiu fiecare groapa si fiecare movila a partiei..dar posteriorul meu le stie si mai bine...
am coborat partia respectiva de la Cascada cailor...pe folie rofl.gif ..si fara echipament..in jeans si chestii de genul..fusese o excursie ad-hoc cu colegii din liceu prin cls a 10-a tongue.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Feb 17 2008 05:25am
Quote (napsterz0r @ Sun, 17 Feb 2008, 08:02)
footbal vro 2 ore.. pana mi-am spart nasul... si vro 3 ani basket.... si pescuitul.. hmm vro 3-4 ani... cand eram copil.. chiar imi placea..de cand cu calculatoarele si internetul asta.. n-am mai fost la tara biggrin.gif


posteaza o poza sau nu s-a intamplat laugh.gif \

pentru Geo - frumoasa zona // cred ca iti aduci aminte de un baraj mare -Gura Apelor se numeste
am fost acolo cu o lucrare si ne-au dus astia de la Hidroconstructia pe acolo, dar eu oricum am mai fost inainte si la lacul Bucura
am mers si spre Godeanu unde mergi numai cu busola, harta si intrebi ciobanii - nu exista marcaj (sau cel putin cand am fost eu)
si apoi spre muntii Cernei icon_pointr.gif Baile Herculane wink.gif

pentru Lord_of_War - frumoasa zona, imi aduc aminte

This post was edited by Serj_Tankian on Feb 17 2008 05:26am
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Feb 17 2008 07:34am
am jucat la POLI TIMISOARA la juniori acu ceta timp, am fost chemat si la lotul national dar din pacate nu mam dus ca a trebuit sa plec din tara...acum regret dar asta este sad.gif asa e vita si tata a jucat la CFR TIMISOARA pe cand era in divizia A prin ani 70-80 si la fel cu el... Chefuri,femei etc etc...au ramas decat frumoase amintiri...am fost 1 luna si la atletism...acum din pacate nu mai practic decat ridicare halbei la gura tongue.gif .frumos topic Adi, ne mai aducem aminte de amintirile din copilarie.regards Dany
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Feb 17 2008 07:35am
srry duble post again...telefonul e de vina!

This post was edited by DanyTheDog on Feb 17 2008 07:43am
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Feb 17 2008 10:00am
Quote (DanyTheDog @ Sun, 17 Feb 2008, 16:35)
srry duble post again...telefonul e de vina!


bine boss - pro la fotbal biggrin.gif
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Feb 17 2008 12:20pm
Clasa 1 - 5 -> Am practicat Scrima si Handbal !!

Clasa 5-8 -> Footbaal !!

Clasa 9 - 12 -> Baschet !!

Anu 1 - 2 De facultate labareala si diablo =))) !!
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 17 2008 12:28pm
Quote (spyzimbru @ Sun, Feb 17 2008, 08:20pm)
Clasa 1 - 5 -> Am practicat Scrima si Handbal !!

Clasa 5-8 -> Footbaal !!

Clasa 9 - 12 -> Baschet !!

Anu 1 - 2 De facultate labareala si diablo =))) !!


hahahhahahah smile.gif)))
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Feb 17 2008 01:23pm
Quote (spyzimbru @ Sun, Feb 17 2008, 07:20pm)
Clasa 1 - 5 -> Am practicat Scrima si Handbal !!

Clasa 5-8 -> Footbaal !!

Clasa 9 - 12 -> Baschet !!

Anu 1 - 2 De facultate labareala si diablo =))) !!


HAHAHAHA GENIALA biggrin.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Feb 17 2008 03:56pm
Quote (Serj_Tankian @ Sun, Feb 17 2008, 06:00pm)
bine boss - pro la fotbal biggrin.gif

asa un pic de cunostinta tongue.gif.de 6-7 ani nam mai atins mingea...la alergat daca ma pun numa fum iese din mine zici ca is locomotiva biggrin.gif...acum cica mam lasat de fumat de o saptamana...as vrea sa ma reapuc de ceva sport dar nush ce...
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Feb 17 2008 05:49pm
hmm din ....

din 1999 am intrat la initiere la patinuar apoi din 2000 hochey de performarta in continuare wink.gif ofc anul asta sf de juniorat jr1 sad.gif


heart.gif


btw dyca va poate spune k patinez prea bine biggrin.gif bier.gif


This post was edited by kelz0 on Feb 17 2008 05:49pm
Go Back To Romanian Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll