Quote (RO_Byron @ Sun, Feb 17 2008, 07:41am)
am batut maidanele cu mingea in copilarie,la liceu baschet....si pe urma sah si pescuit(dupa fac.)
AAAAAAAA era sa uit am avut o aventura placuta in Retezat,intr-o vara, intr-un concediu........noroc ca a mers unu cu aro pana aproape de cabana(aproape zic inca 1h de mers pe jos).Si cand am vazut ca urmatoarea cabana e la 7h de mers nu stiam cum sa ajung mai repede acasa.Oricum e o zona super,parca era si un lac,unu cunoscut...daca imi aduc aminte va spun cum se cheama.
Lacul Bucura cumva?

si da..e super frumos... dar n-am ajuns pe acolo..Parangul Mare si Cheile Rasnovului (Brasov) sunt zonele muntoase mai departate pe care le-am urcat
lord_of_war ...frumos la Borsa...stiu fiecare groapa si fiecare movila a partiei..dar posteriorul meu le stie si mai bine...
am coborat partia respectiva de la Cascada cailor...pe folie

..si fara echipament..in jeans si chestii de genul..fusese o excursie ad-hoc cu colegii din liceu prin cls a 10-a