d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Maine La 10 Dau Examenu Pt Scoala De Sofer :) > Invat Acuma , Am Intrat Doar Sa Dau 2-3
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 5 2008 02:26pm
Quote (goldbranch @ Tue, Feb 5 2008, 08:13pm)
Any proofs ? huh.gif


=)) taci ba ca andrei nu ar face asta dak ar fi fost de aci =))
Member
Posts: 7,062
Joined: Feb 2 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 5 2008 04:39pm
Quote (b1dani @ Mon, 4 Feb 2008, 21:15)
3 k posts smile.gif)

dak ar fii asa cum zici tu sa ca iau examenul ca si cum ar pika perf coa la rakamishu in normal atunci nu o sa il iau in veci =)))

ofc peste 3 saptamani il dau iar deja de maine incep sa invatz calumea ca pana ieri am invatat asa sa zic 70 % din carte , acuma invat pt 99-100% smile.gif)


invatza 100% cu ++ langa,daca vrei sa il ai in buzunar peste 3 saptamani tongue.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll