Quote (b1dani @ Mon, 4 Feb 2008, 21:15)
3 k posts

)
dak ar fii asa cum zici tu sa ca iau examenul ca si cum ar pika perf coa la rakamishu in normal atunci nu o sa il iau in veci =)))
ofc peste 3 saptamani il dau iar deja de maine incep sa invatz calumea ca pana ieri am invatat asa sa zic 70 % din carte , acuma invat pt 99-100%

)
invatza 100% cu ++ langa,daca vrei sa il ai in buzunar peste 3 saptamani