Quote (DaEyE @ Sun, 13 Jan 2008, 11:03)
se dau mari ca au fg ...de unde au fg?...o cumparat ca fraier ca forumu ii viata lor
serj_tankian daca sar inchide forumu ce ai face?(te-ai omora)
serj_tankian dute mah si invat sa scri ca vad ca mata nu te-o invatat sa scri
serj_tankian mata te-o facut pentru alocatie
sa te ajut un pic.
1. adi doar a facut copy paste la chestia aia, intrucat erau poze.
2. du-te *
3. scrii *
4. ma-ta *
5. omori *
6. s-ar *
asa ca pune tu manuta pe manualul tau de clasa a 4 si invata sa scri
i corect gramatical pana ajungi sa-i corectezi pe altii pt ceea ce au postat.
cat despre fg noi nu cumparam , steaua pe care o avem e tocmai de invers, am dat 1000 fg pt ea. si daca ne vezi cu fg mult e pt ca jucam jocul pt care a fost facut forumul asta si faceam trade-uri.
cumperi si vinzi copile, asa se fac banii, pur si simplu comert.
dar poate cand o sa cresti si tu putin vei intelege, momentan imi racesc gura degeaba