☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Romanian
> Salut La Toata Lumea > Sunt Cam Nou Pe Jsp ;)
Prev
1
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1035
Replies: 50
Track Topic
AlphaSquad
Member
Posts: 1,274
Joined: Oct 2 2007
Gold
:
551.00
#41
Jan 24 2008 03:20am
Quote (DyCa4EveR @ Thu, 24 Jan 2008, 08:58)
aoleu
) rogal pe griffonseye sa iti faca un sig
I-am dat un pm...sper sa nu ma injure si mai mult de atat sper sa ma ajute.
spyzimbru
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold
:
119.50
Warn: 10%
#42
Jan 25 2008 05:03am
Quote (AlphaSquad @ Mon, 7 Jan 2008, 01:50)
Sunt cam nou pe jsp asa ca...Salutare la toata lumea. Io sunt Alpha...
Re re !!
EvilSpoon
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 30%
#43
Feb 1 2008 05:04pm
hi multi ma gandesc tu in cat timp iei lock :-?
am sa astept sa vad
Arx_X
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold
:
2,762.00
Trader:
Trusted
#44
Feb 1 2008 05:09pm
Quote (geogrig20060 @ Sat, Feb 2 2008, 01:04am)
hi multi ma gandesc tu in cat timp iei lock :-?
am sa astept sa vad
multi? revino-ti mah
Sal Mario
AlphaSquad
Member
Posts: 1,274
Joined: Oct 2 2007
Gold
:
551.00
#45
Feb 1 2008 06:35pm
Quote (geogrig20060 @ Fri, 1 Feb 2008, 23:04)
hi multi ma gandesc tu in cat timp iei lock :-?
am sa astept sa vad
Auzi baietzel...eu am facut topicul asta sa salut lumea pe forum, sa-i cunosc, sa ma cunoasca....nu sa spamezi tu cu nesimtzire.....intzelegi dc am atitudinea asta fatza de tine....ai numit gratuit scameri niste prieteni de-ai mei care nu au nicio treaba cu ce vb tu acolo....dar nu-i problem'....tu stii ca noi vorbim mai elevat prin pm-uri!!!
Cat despre mine...in cat timp iau lock... nu imi sta in caracter sa scamuiesc lumea si nici sa am anturaj cu asemenea persoane, dar ai cuvantul meu de onoare ca daca ar fii un inceput...cu tine ar fii ala !!!!
Apropos...te-ai gandit la trade-ul care tzi l-am propus in pm ?
=======================================================================================================
Salut Dan
Rusu
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
121.00
#46
Feb 1 2008 08:25pm
Quote (geogrig20060 @ Sat, 2 Feb 2008, 01:04)
hi multi ma gandesc tu in cat timp iei lock :-?
am sa astept sa vad
Chiar nu avem nevoie de prosti ca tine aici ! Si nu iti mai da tu cu parerea ca oricum nu contezi
!
MrDjBthu
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold
:
1,034.21
#47
Feb 2 2008 09:25am
copii, sa incercam sa discutam fara sa aducem injurii unii altora, ok ?
nu de alta dar tocmai se mai calmase si forumul asta...
mai ales astia din ToG !
This post was edited by MrDjBthu on Feb 2 2008 09:26am
Arx_X
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold
:
2,762.00
Trader:
Trusted
#48
Feb 2 2008 09:37am
Quote (MrDjBthu @ Sat, Feb 2 2008, 05:25pm)
copii, sa incercam sa discutam fara sa aducem injurii unii altora, ok ?
nu de alta dar tocmai se mai calmase si forumul asta...
mai ales astia din ToG !
pai nu-l vezi p ala cu mse fatzaie p aici si abia asteapta sa vada romani care iau lock? prastia masii ...eu nu vreau sa vad asa "roman" aici , nu ms
dak tot suntem aici sa fim uniti ..nu sa astepti conationalii cu lock
FloRin
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold
:
1.39
#49
Feb 2 2008 09:54am
cu tog nu mai am nik doar cu gheiu ala mic
) geogrig ^^ ratonu ala kre vinde umperms si dupe
editl loool si huckelberyy scameaza si djtiesto... uite aci la hucklebery
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14808156&f=250&view=
This post was edited by DyCa4EveR on Feb 2 2008 09:56am
AlphaSquad
Member
Posts: 1,274
Joined: Oct 2 2007
Gold
:
551.00
#50
Feb 5 2008 09:19pm
Sunt putzin contrariat...sunt de aceeasi parere cu
MrDjBthu
dar sunt si de aceeasi parere cu
Dan (Arx_X)
. Nu vreau sa se transforme topicul asta intr-o cascada de acuzatzii despre care este si care nu este scammer. Sincer, si nu vreau sa se supere nimeni, ma deranjeaza cand ne asteptam la cotitura unii pe altzii sa ne bucuram pt care ia scam tag primu'...e strigator la cer...nu conteaza ca sunt tot romani sau nu, ideea in sine este de condamnat!!!
MrDjBthu nu vreau sa intru in polemica cu cel care asteapta sa iau scam tag si nu vreau sa aduc nimanui injurii (cel putzin daca o fac...o fac mai discret, cu un pm...cu un id de mess ... etc ) dar el este aproape pe toate topicurile, acuzand totzi romanii (printre care si prieteni de-ai mei) cum ca ar fi scammeri, cum ca vand dupe...cum ca stiu io ce...pt unii dintre ei fiind doar acuzatzii gratuite, facandu-li-se gratuit o imagine eronata.
Am facut topicul asta ca sa incep sa va cunosc , sa ma familiarizez cu voi si in primul rand sa va salut...Multzumesc absolut tuturor celor care au postat aici si care m-au salutat si mi-au dat sfaturi.
Consider ca de familiarizat m-am familiarizat...de salutat v-am salutat...de cunoscut...deja mi-am facut o parere despre fiecare...asa ca inainte ca discutiile sa degenereze vreau sa declar acest topic
CLOSED
Multzumesc
Alpha
This post was edited by AlphaSquad on Feb 5 2008 09:24pm
Go Back To
Romanian
Topic List
Prev
1
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact