Quote (Tz1cn1Tu @ Tue, Jan 1 2008, 10:29pm)
BINE ZIS

))
fiecare poate sa faca si sa se joace ce vrea

nu treb sa dea lamuriri nimanui mai ales unuia care vb ca voi ...
crezi ca noi ceilalti mai "pizdosi " cum ai vrut tu sa ne numesti , nu putem sa injuram la fel ca tine? ! si ce rezolvi .. asta arata multe privitor la caracterul fiecaruia
si eu am 25 de ani si totusi imi placi sa stau pe forum si sa jok LS , pt ca imi place sa discut cu prietenii mei de aici
dar zic ca ar fii mai bine sa incheiati discutia asta aici .