d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Ziceti De O Intalnire De Sfarsit De An?!! > Macar Cei Din Bucuresti
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 4 2007 01:43pm
deci..dak stabilim ceva si .e p bune..ma car si eu d la faculta (in caz k e in timplul saptamanii tongue.gif )

doar sa fie p bune k nah..sa fac un cj-buc asa k mi-e dor d capitala biggrin.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 5 2007 04:02am
Quote (Serj_Tankian @ Mon, 3 Dec 2007, 00:50)
15dec sigur nu se poate pentru mine
sunt plecat din bucuresti


tu esti plecat mai tot timpu.... sad.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Dec 5 2007 12:45pm
Quote (MrDjBthu @ Wed, 5 Dec 2007, 13:02)
tu esti plecat mai tot timpu.... sad.gif


ce sa fac? sunt la un training de 3 zile la munte si n-am cum sa lipsesc
sa bea astia fara mine? trebuie sa ii ajute cineva
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 6 2007 08:08am
Quote (RO_Byron @ Wed, Nov 28 2007, 10:58pm)
noi capital(a)isti


io proacca si b1-dani suntem din baia mare .. cred ca singuri din baia mare care jucam tongue.gif
Member
Posts: 12,436
Joined: Dec 20 2006
Gold: 0.00
Dec 6 2007 09:04am
Daca se tine la colt, langa chioscu` cu ziare, viu, promit.

Nu, pe bune, chiar vin....

Sincer...
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 6 2007 09:07am
Quote (Serj_Tankian @ Wed, 5 Dec 2007, 20:45)
ce sa fac? sunt la un training de 3 zile la munte si n-am cum sa lipsesc
sa bea astia fara mine? trebuie sa ii ajute cineva


eram sigur ca asa se punea problema laugh.gif
poti sa bei si cu noi daca e, suntem la fel, daca nu cumva mai capabili biggrin.gif
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Dec 6 2007 10:03am
plm eu zic sa stabilim o data ca sa ne convina la toti plm
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 8 2007 04:29am
hai toti cu avionu la Baia Mare si fac o Bere !! ( pana ne imbatam =)) )
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Dec 11 2007 01:48am
Quote (b1dani @ Sat, Dec 8 2007, 10:29am)
hai toti cu avionu la Baia Mare si fac o Bere !! ( pana ne imbatam =)) )


stai sa-mi iau avion intii
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 11 2007 03:19am
io zic sa mergem cu totii la alex acasa si petrecem acolo:D
cu ocazia asta uda si el casa Bolt.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll