Quote (Serj_Tankian @ Wed, 5 Dec 2007, 20:45)
ce sa fac? sunt la un training de 3 zile la munte si n-am cum sa lipsesc
sa bea astia fara mine? trebuie sa ii ajute cineva
eram sigur ca asa se punea problema

poti sa bei si cu noi daca e, suntem la fel, daca nu cumva mai capabili