Quote (LoveHouse @ Sun, Nov 11 2007, 04:18pm)
lol tare asta ... 400 posts in 24 h

))))
/e cine ma?
io :|
Quote (Arx_X @ Sun, Nov 11 2007, 04:15pm)
cum ai facut in 24 h 400 posts...d c tocmai acum
fara suparare..dar Razvan are dreptate aici

]
atata timp cat nu incalci regulile e super ok..just takke care (in modul cel mai amiabil o zic

)
deoarece vine un sclav din 2007 cu 1 k posts si imi zice noob ... dak ii arat c am in joc .. crapa... pana acu nu prea ma pasiona jsp
intram vindeam ce aveam cumparam jwl's rune pt a soketa iteme si gata