una speciala pt Razvanel

Un dinamovist merge cu cainele lui intr-un bar sa urmareasca un meci din campionatul intern , al echipei favorite.
La
fiecare gol marcat d ros-albi , cainele urla , se ridica in 2 labe,
sarea p masa , dadea din coada , facea tumbe...c mai tot tacamul.
Barmanul se uita c se uita..si la pauza..merge si-l intreaba p dinamovist :
-"
dom'le extraordinar exemplar..n-am mai vazut asa ceva! Dar spune-mi si
mie , daca asa se bucura la un meci din campionat, cum se manifesta in
liga Campionilor?"
Replica dinamovistului " NU stiu , ca il am doar d 15 ani ! "
