d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Sectiunea Ha Ha Ha > Tre Sa Avem Sis Asa Ceva
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 20 2007 03:51pm
asta tre s-o vedeti..Botswana rullllzzzz

Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 21 2007 01:09am
Member
Posts: 453
Joined: Sep 15 2007
Gold: 0.00
Nov 21 2007 02:15pm
tare asta smile.gif)
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 21 2007 04:38pm
una speciala pt Razvanel rofl.gif

Un dinamovist merge cu cainele lui intr-un bar sa urmareasca un meci din campionatul intern , al echipei favorite.
La fiecare gol marcat d ros-albi , cainele urla , se ridica in 2 labe, sarea p masa , dadea din coada , facea tumbe...c mai tot tacamul.
Barmanul se uita c se uita..si la pauza..merge si-l intreaba p dinamovist :
-" dom'le extraordinar exemplar..n-am mai vazut asa ceva! Dar spune-mi si mie , daca asa se bucura la un meci din campionat, cum se manifesta in liga Campionilor?"
Replica dinamovistului " NU stiu , ca il am doar d 15 ani ! "

rofl.gif laugh.gif rofl.gif
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 25 2007 03:28am
Quote (Arx_X @ Thu, 22 Nov 2007, 00:38)
una speciala pt Razvanel  rofl.gif

Un dinamovist merge cu cainele lui intr-un bar sa urmareasca un meci din campionatul intern , al echipei favorite.
La
fiecare gol marcat d ros-albi , cainele urla , se ridica in 2 labe,
sarea p masa , dadea din coada , facea tumbe...c mai tot tacamul.
Barmanul se uita c se uita..si la pauza..merge si-l intreaba p dinamovist :
-"
dom'le extraordinar exemplar..n-am mai vazut asa ceva! Dar spune-mi si
mie , daca asa se bucura la un meci din campionat, cum se manifesta in
liga Campionilor?"
Replica dinamovistului " NU stiu , ca il am doar d 15 ani ! "

rofl.gif  laugh.gif  rofl.gif




bun>>de revenit !

zzzzzzzzzzzzzzz

am revenit di alta sectiune >>

intri in diablo open games...5 / 10 apare unul :

germ here??

yoo
yo
yaaa

loool 8)

This post was edited by FLOKING24 on Nov 25 2007 03:33am
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 16 2007 02:20pm
asa..k era sa nu mai gasesc topic-ul...

Voiam sa stiu c parere aveti despre...

spotul d la Bergenbier fara alcool.... p mine personal m-a surprins..e super..
pt cei care nu-l stiu..nu l-au vazut..


e un "trofeu" un cap d ren..si vezi numa k se misca..si are o expresie tampita..caracteristica...
si apoi cadrul se muta afara..und avem renul intrat in perete..cu corpul afara..capul inauntru..ceilalti reni piliti bine..si mosul coborand din sanie..praf k si renii biggrin.gif

a fost cam aiurea relatata faza dar merita vazut spotul..e grav

tongue.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 16 2007 02:30pm
lam vazut si eu smile.gif) +1
Member
Posts: 578
Joined: Dec 9 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 17 2007 03:01am
Quote (Arx_X @ Wed, Nov 21 2007, 10:38pm)
una speciala pt Razvanel rofl.gif

Un dinamovist merge cu cainele lui intr-un bar sa urmareasca un meci din campionatul intern , al echipei favorite.
La fiecare gol marcat d ros-albi , cainele urla , se ridica in 2 labe, sarea p masa , dadea din coada , facea tumbe...c mai tot tacamul.
Barmanul se uita c se uita..si la pauza..merge si-l intreaba p dinamovist :
-" dom'le extraordinar exemplar..n-am mai vazut asa ceva! Dar spune-mi si mie , daca asa se bucura la un meci din campionat, cum se manifesta in liga Campionilor?"
Replica dinamovistului " NU stiu , ca il am doar d 15 ani ! "

rofl.gif laugh.gif rofl.gif


tare laugh.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 18 2007 08:29am


disperati de suedezi uglyhammer.gif rofl.gif

This post was edited by GriffonsEye on Dec 18 2007 08:30am
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 18 2007 08:33am
aici inca una biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif rofl.gif

Go Back To Romanian Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll