Quote (Nagash- @ Wed, Nov 14 2007, 12:48pm)
tot ce stiu io e,ca la E3 a spus ca var veni diablo3 pan la 2010
cand exact nu stie,si nu vrea sa spuna,ca vrea sa faca surprisa la sfarsit
da o spus la interview ca diablo3 vine 100%
poate mai gasesc interviewu ala,va inform dacal am...