Quote (alexcata2004 @ Thu, Apr 16 2009, 12:10am)
era bot la ls :)) ?
din cate stiu da , ca s-a si banat foarte mult deodat a. o intreaga ghilda , care era pe primul loc la gp-uri s-a dus pe pula . i-a lasat cu 0 gp si fara cei mai multi membri :))
Quote (GriffonsEye @ Thu, Apr 16 2009, 12:50pm)
Eu am terminat-o cu LS
This post was edited by Taiko on Apr 16 2009 08:13am