d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Kelz0
Prev1234568Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,171
Joined: Jun 17 2009
Gold: 136.37
Warn: 40%
Oct 2 2009 12:43pm
Quote (kelz0 @ Fri, Oct 2 2009, 09:41pm)
Mi-ai cerut itemul, tu l-am dat, ? dute si citeste o carte ma :D


eu ti l-am dat


esti la liceu ma?


Poate nu ai vazut prima oara ..

U e langa I . Se cheama missclick amice. Si daca tot vorbim de cultura generala , ghici care e forma corecta :

a) dute
b ) du-te

Pentru 100 fg.
Member
Posts: 17,090
Joined: Jan 22 2009
Gold: 8.83
Oct 2 2009 12:44pm
Quote (moralapapucului @ Fri, Oct 2 2009, 06:43pm)
Poate nu ai vazut prima oara ..

U e langa I . Se cheama missclick amice. Si daca tot vorbim de cultura generala , ghici care e forma corecta :

a) dute
b ) du-te

Pentru 100 fg.


dak pot sa raspund si eu...nu imi trebuie fg... varianta B e corecta...ptr unii care sunt cam batuti in teasta
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Oct 2 2009 12:44pm
OFFF kinderilor , radio sant pentru moralapapucului ( care il caracterizeaza) daca chiar mai tine asa mult la reaven-ul lui sa imi dea un pm :) i still got it
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Oct 2 2009 12:45pm
Quote (moralapapucului @ Fri, Oct 2 2009, 06:43pm)
Poate nu ai vazut prima oara ..

U e langa I . Se cheama missclick amice. Si daca tot vorbim de cultura generala , ghici care e forma corecta :

a) dute
b ) du-te

Pentru 100 fg.


This post was edited by moralapapucului on Fri, Oct 2 2009, 06:37pm

BLa bla
Member
Posts: 107,410
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
Oct 2 2009 12:46pm
Quote (kelz0 @ Fri, 2 Oct 2009, 20:44)
OFFF kinderilor , radio sant pentru moralapapucului ( care il caracterizeaza) daca chiar mai tine asa mult la reaven-ul lui sa imi dea un pm :) i still got it


cati ani ani ma tu .. de te vezi asha elder?


E: / yey 96 pe hc :d

This post was edited by giuvaieru on Oct 2 2009 12:48pm
Member
Posts: 17,090
Joined: Jan 22 2009
Gold: 8.83
Oct 2 2009 12:46pm
Quote (kelz0 @ Fri, Oct 2 2009, 06:45pm)
This post was edited by moralapapucului on Fri, Oct 2 2009, 06:37pm

BLa bla


doamne..am o intrebare ptr toti care citesc acest topic in mom asta...ATI MAI INTALNIT UN OM ASA DE TERMINAT? :lol: eu unul NU :lol:
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Oct 2 2009 12:49pm
asta se crede mare miez daca imi face mie o proasta imagine ptr un cacat de raven putea sa dea pm sa il dau inapoi ptr k il am dar ce sa ii faci la 14 ani nu prea gandeste
Member
Posts: 12,171
Joined: Jun 17 2009
Gold: 136.37
Warn: 40%
Oct 2 2009 12:54pm
Quote (kelz0 @ Fri, Oct 2 2009, 09:49pm)
asta se crede mare miez daca imi face mie o proasta imagine ptr un cacat de raven putea sa dea pm sa il dau inapoi ptr k il am dar ce sa ii faci la 14 ani nu prea gandeste


Cate pm-uri pe viitor amice ? 10 ? 20 ? Poate vezi pana la urma..
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Oct 2 2009 12:56pm
Quote (moralapapucului @ Fri, Oct 2 2009, 06:54pm)
Cate pm-uri pe viitor amice ? 10 ? 20 ? Poate vezi pana la urma..


gata terminate ai zis k maine la 4 esti acasa gata in plm.......
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Oct 2 2009 12:56pm
Quote (kelz0 @ Fri, Oct 2 2009, 08:49pm)
asta se crede mare miez daca imi face mie o proasta imagine ptr un cacat de raven putea sa dea pm sa il dau inapoi ptr k il am dar ce sa ii faci la 14 ani nu prea gandeste


tu bai lesinatule cacat esti o imagine proasta de knd teai nascut :))
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234568Next
Closed New Topic New Poll