d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > 1.13 Runewords > Multe !
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Jun 29 2009 10:14am
Quote (valykiller91 @ Mon, 29 Jun 2009, 14:08)
thebrave are dreptate
e o imitatie nereusita wow
o porcarie
eu ma gandeam k o sa continue cu ceva gen d2 cu grafica imbunatatita
dar o sa fie o porcarie mareeeeeeeeee


De ce imitatie? Tu chiar crezi ca Blizz isi imita propriile jocuri? La ce rost? Ceea ce vezi in D3 se cheama new features, new improvements. Jocul evolueaza.
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll