Quote (valykiller91 @ Mon, 29 Jun 2009, 14:08)
thebrave are dreptate
e o imitatie nereusita wow
o porcarie
eu ma gandeam k o sa continue cu ceva gen d2 cu grafica imbunatatita
dar o sa fie o porcarie mareeeeeeeeee
De ce imitatie? Tu chiar crezi ca Blizz isi imita propriile jocuri? La ce rost? Ceea ce vezi in D3 se cheama new features, new improvements. Jocul evolueaza.