d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Fel De Viata Ai ? > Macar Pe Realitate Sa Ne Cunoastem?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Jun 23 2009 07:18am
Quote (Taiko @ Tue, 23 Jun 2009, 12:30)
L-V
trezirea pe la 10:30
serial + mancare +baie pan la 14:30
14:30 plec spre lucru  , eventual ma intalnesc la birt cu cate cineva sa bem cafeaua
16:00 -lucru
23:00 plec de la lucru
1)  acasa  => somn
2)  in oras     
a)    la femeie => buci
                        b )    cu prieteni => shedem la un pahar de vorba

S-D

in saptamana lucratoare e asa

08:00-20:00 lucru
20:00 - de obicei ies la baut  . 


Programul imi permite o saptaman libera pe luna , in care :

-pescuit , buci, somn ,  tv ,  filme , buci  ,iesit in oras,  ping-pong , buci .

Important de precizat e ca nu ma mai joc  .  eventual cate un LS , dar f rar
:D


Misto program, ce lucrezi?
Member
Posts: 2
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Jun 23 2009 07:35am
No
Member
Posts: 10,092
Joined: Jun 25 2008
Gold: 1.55
Jun 23 2009 09:20am
Quote (MrDjBthu @ Mon, Jun 15 2009, 05:26pm)
selfowned ? ^^


=)))))))))
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 23 2009 12:30pm
5 dim trezirea-bag muzica rpd, citeva flotari si abdomene-nu , glumeam intru rpd pe jsp sa vad dc ma calomniat cineva :D glumeam din nou
cind ma uit la ceas vad ca tb sa plec la serviciu adika 7.30-2.30 da, nu numai gravidele lucreaza 6-7 ore ci si baetii care au tras lozu'
dupa care cu un mare elan scap de toate frustrarile de la munca in piscina & jacuzzi sau sala & banda de alergat asta pina pe la 5
atunci intra in scena cosa nostra, famiglia sau cum vreti voi sa-i ziceti ma mai vad cu prietenii la o bere sau imi vizitez familia sau ies cu cineva in oras sau pur si simplu ma scot pe mine sa ma mir uitindu-ma la lume pe strada :)
usor dar sigur ma indrept spre depou unde primul lucru deschid calc si o bere- da, inca se mai poate, stau singur, nu ma piseaza nimeni la cap: muzica- jsp- d2- filme- youtube sau pur si simplu o carte
uneori seara e ocupata dar ce sunteti asa curiosi ce v-a intrebat cineva? :)
in weekend-paradoxal dc nu plec din bucuresti prefer sa zac in casa, sa nu fac nimic doar sa dorm si sa ma regenerez-un film, o plimbare, un sport ceva mai soft oricum nu sunt homofob dar chiar e obositor cu atita lume de proasta calitate si tigani care striga unii dupa altii pe strada sau in bus-mie mi se pare cel putin dubios ce saraci suntem si ce putin inventivi in privinta petrecerii timpului liber Nimic nu e mai deprimant decit sa vezi oameni abrutizati de munca mimind veselia si spiritul de distractie, ei imbracati la camasa alba ca niste chelneri si eventual dati cu jel prin par, ele machiate tipator ca niste prostituate, cu toace si in trening sau fuste incredibil de strimte si scurte-tot ca pe centura-rizind prosteste dezvelindu-si gaurile dintre dinti-mai bine un mobil de 15 milioane decit un dinte pus, in definitiv doare si nu ajuta la nimic-deci categoric ramin in casa ca sa nu ma deprim si eu pt ce mama masii traim punct
aaa si cind am ce mai gatesc...:) dar cred ca nu va pasioneaza sportul asta
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Jun 23 2009 04:09pm
Quote (mmc01 @ Tue, Jun 23 2009, 03:18pm)
Misto program, ce lucrezi?


suport tehnic , rds :wub:
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Jun 23 2009 06:14pm
Quote (Taiko @ Wed, 24 Jun 2009, 01:09)
suport tehnic , rds :wub:


ERDIESHI iti vine sa iti bagi P**A
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 23 2009 09:31pm
aaa deci dc imi pica netutzu in mijlocul brs-urilor am la cine sa apelez :D desi, sincer, la rds nu prea se intimpla sa cada netu'...:) oricum am si un ilink de rezerva ( asul din mineca ;) )
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 23 2009 11:03pm
rds merge foarte bine, de ce il denigrati ?

azi faceam de mancare, si am observat adevarul absolut despre viata:
o măciulie de usturoi are mai multi căţei.

This post was edited by the_rest on Jun 23 2009 11:04pm
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 24 2009 01:49pm
tocmai ca nu l-am denigrat l-am laudat...:) deaia mi-am si pus rds ca e stabil si merge de jucat d2 nu face lag mare ;)
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Jun 24 2009 02:31pm
e drept , rds e bun . nu fac propaganda, ma iau dupa ce vad si eu acasa, si dupa ce vad la lucru . sunt probleme , nu contest . dar se rezolva orice problema .
de=ar fi salarii mai mari totusi :P
Go Back To Romanian Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll